Główna bohaterka nowego programu TLC – Shauna Rae jest dwudziestodwulatką, która wygląda jakby miała jedynie osiem lat. Jej wzrost został zahamowany po ciężkiej walce z rakiem mózgu. Shauna stara się dzielnie stawiać czoła wyzwaniom dorosłości, ale przy wzroście 117 cm, wszyscy wciąż traktują ją jak dziecko. Jej niezwykła historia już 10 lutego na antenie TLC.

Wszystko zaczęło się, kiedy u sześciomiesięcznej Shauny Rae zdiagnozowano rzadką odmianę raka mózgu. Leczenie nowotworu wywołało efekt uboczny, którego nikt nie przewidział – Shauna przestała rosnąć. Chemioterapia niemal uśpiła jej przysadkę mózgową, co sprawiło, że kobieta wygląda jak dziecko i mierzy niecałe 117 cm. Jest to przeciętny wzrost ośmiolatki. Tyle tylko, że Shauna ma 22 lata!

Bohaterka nowego programu TLC desperacko pragnie być traktowana jak dorosła. Twórcy audycji  śledzą jej losy oraz pokazują, jak mimo fizycznych ograniczeń nie poddaje się i próbuje prowadzić normalne życie. Chodzi na randki, prowadzi samochód i planuje wyprowadzkę od rodziców. W jej życiu nie brakuje kłopotliwych i trudnych sytuacji. Na szczęście Shauna ma niezwykłe poczucie humoru, dzięki któremu nieraz wychodzi z różnych opresji. Każdego dnia wspiera ją też rodzina, która ma na uwadze tylko jej dobro, ale… czasami jest zbyt opiekuńcza. Zobacz jak wygląda świat oczami Shauny już 10 lutego o godzinie 21.00 na antenie TLC.

Premiera na antenie kanału TLC już w czwartek 10 lutego o godzinie 21:00.