Jak zostać konsultantką firmy Avon

Avon to przedsiębiorstwo o ogólnoświatowym zasięgu. W związku z tym praca w firmie zachęca wiele osób do aplikacji na stanowisko. Jednym z bardzo popularnych prac jest zostanie konsultantką firmy. Czy zajmuje się konsultantka? Co trzeba zrobić, żeby uzyskać to stanowisko?

Zapisanie się do strefy konsultantki Avon

Rejestracja do klubu wiążę się z licznymi korzyściami, takimi jak zniżki na zakupy kosmetyków. Dodatkowo to zajęcie, które można wykonywać w odpowiadającym nam czasie. Znalezienie się w strefie konsultantki Avon następuje po kilku prostych czynnościach. Wystarczy wypełnić formularz. A czym zajmuje się konsultantka? Sprzedażą i reklamowaniem kosmetyków marki. Ponadto każda konsultantka ma możliwość zakupu wielu kosmetyków za niemalże 1/3 ceny. Taki kosmetyk pracownik ma prawo sprzedać dalej w normalnej cenie i dodatkowo zarobić. 

Benefity za klub Avon

Konsultantka Avon posiada wiele benefitów za uczestniczenie w rozwoju marki i sprzedaży kosmetyków. Przede wszystkim najważniejszym z nich jest dostęp do wszystkich akcji promocyjnych, niedostępnych dla zwykłych konsumentów. Zarówno kupując produkty dla siebie i bliskich, jak i takie które chcemy potem sprzedać za wyższą cenę, otrzymujemy takie same rabaty. Rejestracja do klubu, daje nam prawo obejrzenia ofert, w których są tańsze kosmetyki. Zatem strefa konsultantki wiąże się z ogromem korzyści, których nie otrzymalibyśmy jako zwykli klienci. A produkty Avon to kosmetyki cieszące się jakością, elegancją i dobrymi opiniami. Oprócz wyżej wymienionych bonusowych produktów, konsultantki otrzymują możliwość wzięcia udziału w specjalnych programach z kosmetycznymi nagrodami. Dzięki temu można dodatkowo zarobić. Udział w konkursach wynika natomiast z faktu przynależności do Avonu. Im bardziej zaawansowani jesteśmy i osiągnęliśmy większe zyski oraz doświadczenie, tym lepsze bonusy otrzymamy. Nasz postęp sprawdzimy w programie lojalnościowym, po zalogowaniu. 

Logowanie do strefy konsultantki Avon

Chcąc zapisać się do strefy Avon, musimy wypełnić formularz i podać nasz numer telefonu. Po wysłaniu formularza dostaniemy SMS hasło do strefy, zaś na podany email: link z numerem personalnym. Po ich otrzymaniu i aktywacji konta, należy zalogować się do strefy aby oficjalnie zostać kosnultantem. Musimy jednak zachować wszystkie otrzymane hasła, gdyż dzięki nim będziemy się logować do strony Avonu. Po kliknięciu w wysłany link, zostaniemy przeniesieni na stronę logowania, którą warto zapisać. Jeżeli zapomnimy kiedyś hasła, zamiast owego, możemy podać nasz email lub numer personalny konsultantki. Jeśli wolimy, możemy też pobrać dedykowaną aplikację na telefon. Po pierwszym logowaniu na Avon, musimy zmienić hasło. Wedle uznania wymyślamy nowe i je akceptujemy. Od teraz to będzie nasze hasło do strefy konsultantek.

Konsultantek Avon z dnia na dzień pojawia się więcej. Znajdziemy mnóstwo zarejestrowanych użytkowniczek. Wszystko za sprawą ofert i zalet bycia jedną z konsultantek. Wszak każdy kocha kosmetyki, zaś możliwość przynależności do jednej z uwielbianych marek pachnących cudów to kusząca propozycja, natomiast wszystkie korzyści przekonują ostatecznie. Dlatego też jeżeli zastanawiamy się nad dołączeniem do klubu, wystarczy poczytać więcej na ten temat lub zapytać jednej z konsultantek o wrażenia i opinie. Dzięki temu dowiemy się, czy takie zajęcie będzie dla nas zadowalające. Zresztą już wiemy jak się zalogować, więc warto spróbować i zostać jedną z kosnultantek i czerpać z tego korzyści w postaci kosmetyków i premii, pieniędzy.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl