Home Media Jubileuszowa sekcja portalu TVN24.pl na 20-lecie

Jubileuszowa sekcja portalu TVN24.pl na 20-lecie

NASZE 20-LECIE: wystartowała jubileuszowa sekcja portalu TVN24.pl

31 maja wystartowała jubileuszowa podstrona tvn24.pl z okazji 20-tych urodzin TVN24, wyjątkowy serwis poświęcony historii stacji i ludzi, którzy ją tworzą. Można na niej znaleźć unikalne materiały archiwalne, analizy i nagrania zza kulis.

TVN24 – to już 20 lat

Jubileuszowa podstrona serwisu tvn24.pl – Nasze 20-lecie – ruszyła w poniedziałek 31 maja. W sekcji można znaleźć felietony i wspomnienia najbardziej znanych dziennikarzy stacji, wśród nich Moniki Olejnik, Anity Werner, Andrzeja Morozowskiego czy Konrad Piaseckiego, który analizuje zmiany, jakie w ostatnich dwudziestu latach zaszły w polskim dziennikarstwie. Wyjątkowo na tę okazję Marcin Gutowski przygotował obszerny artykuł nawiązujący do głośnego reportażu o kardynale Stanisławie Dziwiszu, „Don Stanislao”. Internauci będą mogli przypomnieć sobie i ponownie obejrzeć nagrodzone reportaże TVN24, obejrzeć zdjęcia archiwalne (także te z prywatnych archiwów) oraz wideo prezentujące pracę redakcji na przestrzeni dwóch dekad.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: TVN24 BiS: Katarzyna Ramotowska za Jacka Stawiskiego

W sekcji regularnie umieszczane będą kolejne nagrania i teksty, jak również fragmenty jubileuszowego programu Anny Jędrzejowskiej i Tomasza Sianeckiego, „Nasze 20-lecie” razem z całą serią dodatkowych materiałów zakulisowych nieemitowanych na antenie.

Jubileuszowy serwis specjalny dostępny jest pod adresem: https://tvn24.pl/nasze-20-lecie/ 

Brak komentarzy

Exit mobile version