Justin Bieber: instagram, wiek, wzrost, waga, Hailey

Justin Bieber w nowym wywiadzie wspomina początki swojego małżeństwa z Hailey Bieber i lekcję, której nauczył się wkrótce po wypowiedzeniu słowa „tak”. Właśnie wydał swój nowy singiel „Honest„, on i Hailey Bieber są szczęśliwymi małżonkami, a on sam jest w trakcie swojej trasy koncertowej Justice World Tour. Ale dotarcie do tego miejsca zajęło trochę czasu, a piosenkarz otworzył się na temat swojej drogi życia podczas odcinka The Ebro Show z 2 maja.

Justin Bieber: wiek

Ile lat ma Justin Bieber? Wokalista urodził się w Londynie. Data urodzenia: 1 marca 1994 roku. Jest zodiakalną rybą. W 2022 roku skończył 28 lat.

Justin Bieber: wzrost

Wokalista mierzy 1,75 cm.

Justin Bieber: waga

Piosenkarz waży 66 kg.

Justin Bieber: Instagram, Facebook, TikTok, Wikipedia

Piosenkarz jest aktywny na swoich kanałach społecznościowych. Jego aktywność możemy obserwować na bogatym Instagram, który śledzi aż 236 mln osób: https://www.instagram.com/justinbieber/. Dostepny jest również na swoim osobistym Facebook: https://www.facebook.com/JustinBieber. Jego krótkie filmiki z życia prywatnego możecie również śledzić na TikTok: https://www.tiktok.com/@justinbieber. A jeżeli chcecie dowiedzieć się na temat życia prywatnego Justina, to możecie się zapoznać z jego biografią i karierą na Wikipedia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Justin_Bieber

Justin Bieber, 28 lat, powiedział: „To jest podróż„. „Pamiętam, że kiedy ożeniłem się po raz pierwszy, przeżyłem małe załamanie emocjonalne, ponieważ myślałem, że małżeństwo rozwiąże wszystkie moje problemy, a tak się nie stało. To była taka refleksja w stylu: 'Jesteś trochę hipokrytą, człowieku. Chcesz, żeby twoja żona robiła coś, czego ty nie robisz”. Czasami trudno jest spojrzeć w lustro i uświadomić sobie: „Człowieku, może nie jesteś tym, za kogo się uważałeś”. I wiesz, to jest po prostu wynik traumy i okoliczności życiowych„.

Justin Bieber Instagram 01

justin bieber instagram
Fot.: Justin Bieber / Instagram

Przypisał jednak swojej wierze, że mu pomogła. „Oczywiście bardzo publicznie opowiadam o mojej podróży w wierze i o tym, jak moja relacja z Jezusem pomogła mi nie być dla siebie tak surowym” – powiedział Justin gospodarzowi Ebro Dardenowi. „To, że jest mi wybaczone i że On prowadzi mnie przez tą podróż życia, a ja dzień po dniu mogę stawać się coraz lepszym człowiekiem i nie być dla siebie zbyt surowym„.

Mówi, że opieranie się na swojej wierze zrobiło wielką różnicę w jego życiu. „Myślę, że to jest to, co ostatecznie zachęci ludzi na całym świecie, bo czasami jest to zniechęcające. Życie uderza cię w twarz i trudno jest się podnieść” – kontynuuje Justin Bieber. „Ale kiedy można spojrzeć z perspektywy, że Bóg nie jest złym facetem, ale kochającym, rozważnym, współczującym Bogiem, który wie, przez co przechodzimy i chce, żebyśmy byli najlepszymi wersjami samych siebie. Dla mnie ta perspektywa naprawdę wszystko zmieniła na lepsze.„.

Justin Bieber Instagram 02

justin bieber Instagram 02
Fot.: Justin Bieber / Instagram

Justin i Hailey zawiązali wzięli ślub w 2018 roku, a następnie powiedzieli sobie „tak” ponownie podczas ślubu w 2019 roku w Południowej Karolinie. I jak każda para, doświadczyli wzlotów i upadków.

Rzecz w tym, że małżeństwo jest bardzo trudne” – powiedziała Hailey w wywiadzie dla Vogue’a w 2019 roku.

Mimo to, przez to wszystko, pozostali oddani sobie. „Walczę, aby zrobić to we właściwy sposób, aby zbudować zdrowy związek„, dodała modelka. „Chcę, żeby ludzie o tym wiedzieli. Mówimy to z naprawdę szczerego miejsca. Ale jesteśmy dwojgiem młodych ludzi, którzy uczą się na bieżąco. Nie zamierzam tu siedzieć i kłamać, mówiąc, że to wszystko jest magiczną fantazją. Zawsze będzie ciężko. To jest wybór. Nie czujesz tego każdego dnia. Nie budzisz się codziennie i nie mówisz: „Jestem absolutnie zakochana, a ty jesteś idealny”. Nie na tym polega bycie w związku małżeńskim. Ale mimo wszystko jest w tym coś pięknego – w tym, że chce się o coś walczyć, poświęcić się budowaniu z kimś” – dodała.

Cytaty z Eonline