Justyna Gradek – kim jest? Wiek, kariera, rozstanie i ślub

0

Justyna Gradek to jedna z najbardziej znanych polskich modelek i influencerek. Swoją głośną karierę zawdzięcza związkowi z popularnym niemieckim projektantem, Philippem Pleinem. Niestety zakończył się on bardzo głośnym rozstaniem! Jednak już wcześniej była rozpoznawalna, tylko w nieco węższym gronie. Pracowała bowiem jako dziewczyna „Ring Girl„, więc doskonale kojarzyli ją fani MMA. Jej głównym zadaniem było noszenie tabliczek zapowiadających kolejne rundy oraz wyprowadzanie zawodników do ringu. W 2019 roku związek Justyny Gradek ze światem MMA jeszcze bardziej się zacieśnił. Wówczas modelka poślubiła Karola Miśkiewicza, jednego z zawodników. Kariera Justyny Gradek nie zwalnia tempa! Jest ona niezwykle popularną infuencerką, a jej profil obserwuje na Instagramie ponad 730 tys. fanów.

Spis treści:

  1. Kim jest Justyna Gradek
  2. Justyna Gradek – jej wiek i kariera
  3. Justyna Gradek z Philipp Plein
  4. Justyna Gradek i Karol Miśkiewicz biorą ślub
  5. Justyna Gradek i jej działalność na Instagram
  6. Wywiad

Kim jest Justyna Gradek?

Justyna Gradek urodziła się 18 sierpnia 1993 roku w Łodzi. Dziewczyna od najmłodszych lat marzyła o karierze modelki i zdobyciu ogromnej popularności. Trzeba przyznać, że jej się to udało! Już 2011 roku brała udział w konkursie na „Najpiękniejszą Mamę i Córkę”, który zakończył się dla niej olbrzymim sukcesem. Razem z mamą zdobyły tytuł I wicemiss, a to wydarzenie rozpoczęło medialną karierę modelki. Od tamtej pory zaczęła otrzymywać mnóstwo propozycji, a najczęściej były to odważne sesje zdjęciowe i reklamy bielizny. To był początek jej głośnej kariery.

Justyna Gradek – jej wiek i kariera

27-letnia modelka po sukcesie w konkursie „Najpiękniejszą Mamę i Córkę” stała się znana wśród szerszej publiczności. Jednak to było za mało dla ambitnej dziewczyny. Wkrótce wzięła udział w castingu na słynną „Wodziankę” w programie „Kuba Wojewódzki”, emitowanym na antenie TVN. Niestety tym razem nie miała szczęścia i odpadła w czasie eliminacji. Jednak to zdarzenie nie podłamało Gradek i wkrótce zaczęła brać udział w kolejnych castingach.

Kariera kwitła, a przełomowa okazała się jedna ze spontanicznych decyzji. Justyna Gradek wzięła udział w castingu organizowanym przez federację KSW na „Ring Girl”, który zakończył się sukcesem. Wkrótce fani mogli ją oglądać, jak dumnie kroczy po ringu, nosi tabliczki zapowiadające kolejne rundy i wyprowadza zawodników MMA. Wówczas stała się rozpoznawalna, ale to był dopiero początek jej kariery.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mariusz Pudzianowski: W grudniu planuję wejść do klatki i stoczyć następny pojedynek

Justyna Gradek związana z Philipp Plein

Justyna Gradek w momencie, gdy została „Ring Girl”, zyskała dużą popularność, a jej konto na Instagramie zdobywało coraz więcej followersów. W docieraniu do większej grupy osób pomogła jej też gorąca sesja zdjęciowa do magazynu dla mężczyzn „CKM„. Nikogo więc nie zdziwiło, że tak piękna kobieta stała się instagramową influencerką, a także modelką marki bieliźnianej. Jednak to związek z popularnym i kontrowersyjnym niemieckim projektantem mody, Philippem Pleinem sprawił, że stała się prawdziwą gwiazdą, o której słyszał każdy czytelnik magazynów plotkarskich i modowych.

Znajomość z Philippem Pleinem sprawiła, że Justyna Gradek zaczęła się coraz częściej pojawiać na wybiegach. Ukochany modelki uważał ją za swoją muzę i to właśnie z jej udziałem planował najbardziej spektakularne elementy show. To sprawiło, że w pewnym momencie o polskiej influencerce zrobiło się głośno na całym świecie.

W 2018 roku podczas Mediolańskiego Tygodnia Mody Justyna Gradek pojawiła się po raz kolejny na wybiegu w czasie pokazu Pleina. Jednak tym razem zapamiętał ją każdy widz pokazu, bowiem polska modelka doszła do końca wybiegu, a następnie odwróciła się i odsłoniła pośladek, na którym znajdowało się nazwisko jej ukochanego.

Pojawiła się jeszcze wiele razy u boku projektanta, m.in. na rozdaniu nagród magazynu GQ. Związek sprawił, że o influencerce pisały magazyny w całej Europie, a jej popularność stale rosła. Sprzyjały temu liczne awantury i medialne zachowanie pary. Po wielu ekscesach w końcu doszło do rozstania, o którym również było bardzo głośno w mediach. Niestety polka nie została przedstawiona w dobrym świetle, ale na pewno zyskała jeszcze większy rozgłos.

W grudniu 2018 roku pojawiły się informacje, że Philipp Plein oskarża Gradek o kradzież 30 tysięcy euro. Według tych doniesień Justyna Gradek miała zapłacić za swoje zakupy kartą projektanta bez jego zgody. To wydarzenie nie spodobało się Pleinowi i ostatecznie zakończyło ten bardzo burzliwy związek.

Justyna Gradek i Karol Miśkiewicz biorą ślub

Justyna Gradek jednak nie rozpaczała długo po rozstaniu z Philippem Pleinem i szybko znalazła jego następcę. Zaledwie kilka miesięcy po rozstaniu zaczęła spotykać się z zawodnikiem MMA – Karolem Miśkiewiczem. Para nie próżnowała, a ich znajomość przybrała bardzo szybkie tempo. W bardzo krótkim czasie zaręczyli się i wzięli ślub, co sprawiło, że wiele osób podejrzewała, że to jedynie ustawka. Justyna Gradek i Karol Miśkiewicz wzięli ślub 18 maja 2019 roku w rodzinnym mieście modeli, w Łodzi.

Warto jednak wspomnieć, że szczegóły dotyczące ślubu były utrzymywane w tajemnicy przed mediami aż do samej uroczystości. Wśród gości pary znalazło się wiele rozpoznawalnych osób, m.in. niezwykle popularny fryzjer gwiazd Kajetan Góra, a także Paula Tumala znana z występów u Donata. To właśnie popularni goście zdradzili mediom niektóre informacje związane ze ślubem, a także wrzucali mnóstwo relacji na Instagram.

Jak więc wyglądał ślub tej niezwykłej pary? Ceremonia zaślubin tych barwnych osobowości nie mogła być nudna. Justyna Gradek i Karol Miśkiewicz tekst przysięgi małżeńskiej wypowiedzieli pod gołym niebem. Jednak to kreacja modelki wzbudziła ogromne kontrowersje. Modelka miała bardzo seksowną kreację, która wiele odsłoniła. Wiele osób uznało ją na za zbyt wulgarną jak na Pannę Młodą. Suknia ślubna Gradek podkreślała nogi, a także pośladki i biust. To sprawiło, że o kreacji pisały wszystkie magazyny, a modelce znowu zrobiło się głośno.

Justyna Gradek i jej działalność na Instagram

Justyna Gradek stała się rozpoznawalna w świecie mody i środowisku MMA. Jednak największą popularność przyniosła jej działalność na Instagramie. Nietypowa uroda i nienaganna figura sprawiła, że wzdycha do niej mnóstwo mężczyzn, a jej nietypowy styl chce naśladować wiele kobiet. Dzięki temu jej konto na Instagram (@gradek_justyna) stało się niezwykle popularne i obserwuje ją ponad 730 tys. fanów.

Prawie jak Kim Kardashian

Justynę Gradek porównuje się z Kim Kardashian, a Instagram to niejedyne pole jej działania. Wiele się mówi o tym, że modelce proponowano rolę w głośnej ekranizacji książki „365 dni”, ale odmówiła. Jednak nie zabrakło jej na uroczystej premierze filmu, na której pojawiła się wraz z mężem.

Wywiad

Jak Ci jest w tym małżeństwie – pyta dziennikarz Pudelek

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here