Player przygotował dla swoich użytkowników kolejną niespodziankę. Początek miesiąca będą mogli spędzić w towarzystwie dwóch hitów Warner Bros. Discovery prosto z kina. Filmy zdążyły już podbić serca widzów w całej Polsce. Pierwszy – „Wonka” z ulubieńcem nastolatek, Timothée Chalametem w roli tytułowej przyciągnął przed srebrny ekran ponad milion widzów! Drugi tytuł: „Aquaman i Zaginione Królestwo” będący kolejną odsłoną komiksowego uniwersum DC zobaczyło z kolei ponad pół miliona Polaków. Teraz obie produkcje można oglądać w Playerze w „Wypożyczalni Playera”.

Oferta „Wypożyczalnia Playera” wzbogaciła się o kolejne gorące hity prosto z kinowych ekranów. Tym razem o dwie produkcje od filmowego giganta Warner Bros. Discovery – „Wonka” oraz „Aquaman i Zaginione Królestwo”.

„Wonka” to obraz, o którym dziś słyszał każdy. Dowodem tego jest międzynarodowy sukces – ponad 1. 300 000 widzów w Polsce oraz ponad pół miliarda dolarów zysku na całym świecie! Produkcja miała także najlepsze otwarcie w kategorii musical od sześciu lat. „Wonka” to film, którego inspiracją jest niezwykły bohater Charliego i fabryki czekolady, najbardziej znanej książki dla dzieci autorstwa Roalda Dahla, a zarazem jednej z najlepiej sprzedających się pozycji dla dzieci wszech czasów. Film opowiada o tym, jak największy na świecie wynalazca, magik i producent czekolady stał się ukochanym Willy Wonką, którego znamy dzisiaj. Twórcy przedstawiają oszałamiającą mieszankę magii, muzyki, chaosu i emocji, opowiedzianą z wielkim uczuciem i humorem. To żywiołowe wielkoekranowe widowisko z Timothée Chalametem w roli tytułowej pokazuje widzom dzieciństwo Willy’ego Wonki, pełnego pomysłów i zdeterminowanego, by zmienić świat dzięki swoim smakowitym wynalazkom. Młody bohater udowadnia zarazem, że to, co najlepsze w życiu, zaczyna się od marzenia.

„Aquman i Zaginione Królestwo” to produkcja obowiązkowa dla wszystkich fanów komiksowego uniwersum. Jason Momoa oraz Patrick WilsonAmber HeardYahya Abdul-Mateen II i Nicole Kidman powracają w sequelu najbardziej kasowego filmu DC wszech czasów. Poprzednio Czarna Manta nie zdołał pokonać Aquamana. Wciąż jednak pragnie pomścić śmierć ojca i dlatego nie cofnie się przed niczym, żeby rozprawić się z Aquamanem raz na zawsze. Tym razem Czarna Manta jest potężniejszy niż dotąd. Posiadł moc mitycznego Czarnego Trójzęba, który kryje w sobie starożytną i złowrogą siłę. Żeby go pokonać, Aquaman nieoczekiwanie prosi o pomoc Orma, swojego uwięzionego brata i poprzedniego króla Atlantydy. Obaj muszą zapomnieć o różnicach, żeby ochronić królestwo oraz ocalić rodzinę Aquamana i cały świat przed nieodwracalnym zniszczeniem.

„Wypożyczalnia Playera” to bogata oferta składająca się z ponad 1000 tytułów. Znajdują się w niej tytuły, często kilka tygodni po swojej kinowej premierze oraz pozycje już znane i lubiane od najlepszych dostawców treści, których nie można przegapić, np. „Barbie”, „Kevin sam w domu”, „Mała Syrenka”, “Charlie i fabryka czekolady. Wspaniała przygoda”, seria filmów z „Harry Potterem”, „Mission Impossible. Dead Reckoning”, „Top Gun. Maverick”, „After 5. Na zawsze” i cztery pozostałe części tej serii, czy „Flash”, a ostatnio również „Teściowie 2” i najgłośniejszy polski film ubiegłego roku – „Zielona granica”.

„Wonka” i „Aquaman i Zaginione Królestwo” już w Playerze w „Wypożyczalni Playera”.