Home Inne Media Dom i Ogród Kabiny prysznicowe Besco – czy warto?

Kabiny prysznicowe Besco – czy warto?

Besco to uznany, polski producent ceramiki łazienkowej, który od ponad 20 lat pomaga Polkom i Polakom w aranżacji łazienek. To też jedna z firm, która jako pierwsza przychodzi na myśl, gdy myślimy o zakupie wanny. Czy rzeczywiście warto postawić na Besco? Jakie są ich najpopularniejsze produkty? Więcej informacji o marce znajduje się w dalszej części artykułu. Zapraszamy do czytania!

Historia marki

Besco jest jednym z najbardziej cenionych producentów w kategorii wanien oraz brodzików w Polsce i w Europie. Marka już od ponad 20 lat dostarcza wysokiej jakości ceramikę do łazienki, wyznaczając przy tym trendy we wzornictwie i aranżacji tego wnętrza. 

Początkowo ofertę Besco stanowiły wanny oraz brodziki, ale sukcesy, które odnosili zarówno na rodzimym, jak i europejskim rynku przyczyniły się do poszerzenia oferty o nowe produkty. Obecnie można także zamówić w Besco kabiny i drzwi prysznicowe lub parawany. W całej gamie propozycji znajdują się takie rozwiązania jak:

  • wanny, w tym wanny wolnostojące,
  • kabiny prysznicowe,
  • baterie,
  • parawany nawannowe,
  • drzwi prysznicowe,
  • brodziki i odpływy,
  • umywalki.

Co jeszcze charakteryzuje Besco? Marka zwraca szczególną uwagę na to, aby zagwarantować swoim klientom wysoki komfort i bezpieczeństwo w trakcie kąpieli. Z tego powodu wykorzystują wyłącznie wypróbowane technologie, w tym termoformowanie, kompozyty sanitarne, odlewy mineralne i wysoko gatunkowe materiały. Dzięki temu produkty tej firmy kojarzone są nie tylko z nowoczesnym designem, ale również optymalnymi parametrami technicznymi.

Jakość Besco została kilkukrotnie nagrodzona. Jednym z najbardziej prestiżowych wyróżnień jest nagroda branżowa „Dobry Design”, w którym to Besco otrzymało aż 10 takich nagród. 

Które produkty zostały najbardziej docenione przez klientów?

Najpopularniejsze są modele wanien, szczególnym zainteresowaniem cieszy się wanna asymetryczna Rima. Jej największym atutem jest odpowiednio wyprofilowany kształt, który sprawia, że zażywanie kąpieli w tym modelu jest przyjemne i komfortowe.

Kolejny uznany model to wanna wolnostojąca Goya. Na nią decydują się miłośnicy nowoczesnego designu, którzy doceniają jej smukły kształt oraz minimalistyczne wykończenie. Osoby, które zdecydują się na tę opcję, powinny jednak pomyśleć o nabyciu odpowiedniej baterii wolnostojącej. Besco dla modelu Goya stworzyły baterię Decco-Besco.

Zwolennicy kabiny prysznicowej chętnie stawiają na półokrągły model z kolekcji Modern. Ta kabina prysznicowa Besco jest kompatybilna z głębokim, półokrągłym brodzikiem Dipper I.

Nowoczesne i designerskie rozwiązania

Rozwiązania producenta Besco są równoznaczne z wysoką jakością produktów. Wysokie standardy sprawiają, że produkty tej marki będą pasować do każdej łazienki, w szczególności do tych, które zostały urządzone w nowoczesnym stylu. Wanny, kabiny prysznicowe, czy umywalki Besco doskonale sprawdzą się zarówno w łazience o niewielkim, jak i dużym metrażu. Warto przekonać się o tym samemu, przeglądając ich ofertę.

Brak komentarzy

Exit mobile version