Kanye West zostanie prezydentem w 2024 roku?

0
54

Kanye West na swoim twiterze zapowiedział udział w kampanii prezydenckiej w Stanach Zjednoczonych w 2024 roku. Kiedy amerykanie trzymają jeszcze nerwowo kciuki za swojego kandydata na prezydenta, Joe Bidden i Donald Trump idą łeb w łeb, a liczenie głosów przedłuża się, wiemy już kto na pewno prezydentem nie zostanie. 

W środę w nocy znany raper zakończył swoją niecodzienną i pełną dramatycznych wydarzeń kampanie prezydencką. Podczas kampanii, na którą wydał kilkanaście milionów dolarów, kilkukrotnie zapowiadał wycofanie się z kampanii. Za pośrednictwem Twitter obrażał swoją żonę – Kim Kardashian oraz innych członków rodziny, miał nawrót choroby dwubiegunowej, na którą cierpi i zaszył się na swoim ranchu w Wyoming odmawiając pomocy lekarskiej. 

Mimo swojej ogromnej popularności i seksownej celebrytki Kim Kardashian u boku, wiadomo już, że głosowało na niego około 50 tys. osób w 12 stanach, w których jego nazwisko pojawiło się na kartach wyborczych. Jedną z nich był oczywiście sam Kanye West, który przyznał na twiterze, że pierwszy raz oddał głos na osobę, której bezgranicznie ufa – siebie samego.  

Kanye West ostatecznie zdobył około 0,2 % głosów, nie pomogła mu sława, ani poparcie biznesmena Elona Muska (który to poparcie dość szybko wycofał). 

Kayne West zapowiedział już na swoim twiterze chęć ponownego kandydowania za 4 lata pisząc “Kanye 2024”.  Czy raper tym razem będzie miał większe szanse na zdobycie fotela prezydenckiego? 

Kim Kardashian nie głosowała na swojego męża? 

Żona rapera, Kim Kardashian na Instagramie dość żywo zachęcała swoich fanów do głosowania, udostępniając informacje, że sama już zdążyła zagłosować, jednak nie zdradziła, na kogo oddała swój głos, przez co zrodziły się plotki, że sama głosował na innego kandydata. A Wy jak myślicie?

Fot.: Rodrigo Ferrari
Źródło: TvTu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here