Klaudia El Dursi – kim jest, wiek, playboy, instagram, kariera

Klaudia El Dursi to popularna celebrytka, która dała się bliżej poznać widzom w całej Polsce dzięki udziałowi w 8. edycji programu „Top Model„,  w którym zajęła piąte miejsce. Jako pierwsza osoba w historii tego programu otrzymała tzw. Złoty Bilet, który upoważnił ją do zamieszkania w Domu Modelek i Modeli bez konieczności brania udziału w bootcampie. Zachwyciła swoją niebanalną urodą jury oraz telewidzów, dzięki czemu rozwija swoją karierę również po zakończeniu programu. Obecnie prowadzi kolejną edycję reality show „Hotel Paradise” emitowanego na kanale TVN 7. Zajmuje się także działalnością krawiecką, a na swoim koncie ma także udział w teledyskach, serialach oraz sesję dla magazynu Playboy

Klaudia El Dursi – kim jest, życiorys, kariera

Prowadząca program Hotel Paradise - Klaudia El Dursi
Fot.: Cezary Piwowarski/TVN

Klaudia El Dursi urodziła się 28 lutego 1989 roku w Bydgoszczy, w którym mieszka do dziś. Swoją nietypową i niebanalną urodę zawdzięcza ojcu, który pochodzi z Libii. Jej mama jest Polką. Klaudia El Dursi z wykształcenia jest krawcową i prowadzi swoją pracownię krawiecką. Jeszcze przed udziałem w programie „Top Model” modelka zbierała doświadczenie w show biznesie.

W 2011 roku zdobyła tytuł Miss Fitness, a także brała udział w teledyskach oraz grała epizodyczne role w serialach i filmach, takich jak m.in. „Brzydula„, „Prosto w serce” czy „Jak się pozbyć cellulitu„. Ma na swoim koncie także kilka rozbieranych sesji w magazynie dla mężczyzn „Playboy„, czym zaskoczyła wielu fanów, głównie ze względu na swoją niechęć do przebrania się w strój kąpielowy na castingu do „Top Model„.

Była także dziewczyną, która podawała wodę gościom w programie prowadzonym przez Kubę Wojewódzkiego, w którym sama zagościła we wrześniu 2020 roku. Niedawno Klaudia El Dursi została prowadzącą show „Hotel Paradise„, którego polska wersja realizowana jest na rajskiej wyspie Bali. Ogromne zainteresowanie, jakie wzbudza modelka sprawia, że z pewnością nie będzie to ostatni program, który będzie prowadziła.

Klaudia El Dursi – wiek, wzrost, waga

Klaudia El Dursi ma 174 cm wzrostu i w tym roku (2020) skończyła 31 lat. Swoją karierę modelki rozpoczęła w dość późnym wieku, ale nie przeszkodziło jej to w osiągnięciu ogromnego sukcesu. Jej wymiary to 87/63/93 cm, co sprawia, że zachwyca swoją nienaganną figurą. Jej waga waha się w okolicach 60 kg

Klaudia El Dursi – rodzina, dzieci, mąż

Modelka jest mamą dwójki chłopców. Dawid ma prawie 11 lat, a młodszy Jaś wkrótce skończy 6. Od sześciu lat związana jest z obecnym partnerem, a owocem związku jest właśnie najmłodszy syn. W jednym z wywiadów przyznała się, że już w młodym wieku myślała poważnie o karierze modelki, ale ciąża zmusiła ją do zmiany planów. Nigdy jednak nie żałowała tego kroku i uważa się za spełnioną i szczęśliwą mamę. 

Klaudia El Dursi – Top Model

Klaudia El Dursi wzięła udział w 8. edycji popularnego programu Top Model. Już na castingach wzbudziła ogromną sensację i zainteresowanie ze względu na swoją niesamowitą i niepowtarzalną urodę. Jej nienaganna figura zachwyciła jury i widzów, którym trudno było uwierzyć, że kobieta urodziła dwójkę dzieci.

Początkowo była bardzo sceptyczna do tego, aby pokazać się wszystkim w stroju kąpielowym, ale gdy to zrobiła wszyscy wręcz oniemieli. Klaudia El Dursi jako pierwsza w historii programu miała możliwość skorzystać z przywilejów, jakie daje Złoty Bilet. Od razu z castingu trafiła do Domu Modelek i Modeli, dzięki czemu nie musiała brać udziału w zmaganiach na bootcampie. Jest to ogromne wyróżnienie także dlatego, że otrzymuje go zaledwie jedna osoba w całym sezonie.

Bardzo dobrze radziła sobie z różnymi zadaniami, które stawały na drodze uczestników i szybko zyskała sobie sympatię widzów. Udało jej się dotrzeć bardzo daleko, zajmując piąte miejsce. Mimo tego, że nie dotarła do finału Top Model udało jej się wykorzystać zainteresowanie jej osobą i osiągnąć spory sukces w show biznesie i stać się bardzo rozpoznawalną postacią. 

Klaudia El Dursi – Playboy

Klaudia El Dursi – instagram, facebook

Klaudia El Dursi jest osobą, która bardzo chętnie zamieszcza w sieci swoje zdjęcia oraz filmy. Piękna brunetka prowadzi konto na instagramie o nazwie @klaudia_el_dursihttps://www.instagram.com/klaudia_el_dursi/. Dzieli się na nim ze swoimi obserwatorami relacjami z różnych podróży oraz z życia codziennego. Obecnie obserwuje ją ponad 645 tys. osób.

Jest to miejsce, dzięki któremu można na bieżąco obserwować to, co dzieje się aktualnie w jej prywatnym życiu. Zdarza się także, że na swoim koncie dzieli się z fanami kulisami ze swojego życia rodzinnego oraz wrzuca materiały, które nie są publikowane w żadnym innym miejscu. Za pomocą Instagram informuje także swoich obserwatorów o udziale w nowych projektach.

Klaudia El Dursi prowadzi również swój Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/klaudia.eldurs ale z dużo mniejszą aktywnością.

Profil

Pełne imię i nazwisko: Klaudia El Dursi
Data urodzenia: 28 lutego 1989 roku
Miejsce urodzenia: Bydgoszcz
Wzrost: 174 cm
Wykształcenie: —
Instagram: www.instagram.com/klaudia_el_dursi/
Facebook: www.facebook.com/klaudia.eldurs

Piękna kobieta, którą pokochali widzowie

Klaudia El Dursi to niezwykle sympatyczna osoba, która już od pierwszego debiutu w telewizji zyskała rzeszę sympatyków i fanów, którzy zaczęli śledzić jej karierę. Ogromne wrażenie robi nie tylko jej niesamowity wygląd zewnętrzny oraz nienaganna figura, ale także sympatyczne usposobienie. Modelka bardzo umiejętnie potrafi wykorzystać swoje „5 minut” i skutecznie rozwija swoją karierę. Jest to osoba, która z pewnością przez długi czas będzie obecna w polskim show-biznesie.

Tagi

klaudia el dursi instagram, el dursi insta, klaudia el dursi playboy, klaudia el dursi wiek, klaudia el dursi top model

Stronę utworzono w dniu: 16/12/2020, Aktualizacja: 16/12/2020