Kobieta na krańcu świata (12 sezon), program Martyny Wojciechowskiej, w którym przedstawia niezwykłe historie kobiet z różnych zakątków świata. W najnowszym sezonie, którego pierwszy odcinek został wyemitowany 25 października o godz. 11.30 odwiedzi m.in. Bangladesz, Ghanę, Czechy i Austrię. Ze względu na trudną sytuację panującą na całym świecie zdjęcia musiały zostać wstrzymane aż na 4 miesiące. Udało się jednak dokończyć realizację programu, który zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco niż zwykle.

Martyna Wojciechowska w 12 sezonie programu Kobieta na krańcu świata odwiedzi niesamowite kobiety

W swoim programie Martyna Wojciechowska przedstawi kilka niesamowitych kobiet i pokaże ich codzienne życie. W Bangladeszu odwiedziła dziewczynki, które mimo utrudnionego dostępu do edukacji pokonują codziennie rzekę łodziami, aby dostać się do szkoły lub biblioteki. W Ghanie poznała kobietę, która utrzymuje swoich synów pracując jako zawodowa płaczka. W Czechach podróżniczka pozna niesamowitą fundację, która prowadzi współfinansowane przez państwo szkolenia przeznaczone dla asystentów seksualnych osób dotkniętych różnymi chorobami.


Sezon 12, Odcinek 2 – Ghana (Zwiastun), Źródło: TVN
 

W swojej codziennej pracy pomagają osobom, które bardzo często nigdy nie poznały dotyku drugiej osoby. W Austrii odwiedzi gimnastyczkę, która urodziła się bez nóg. Nie przeszkodziło to jej w osiągnięciu spektakularnego sukcesu. Skutecznie udowadnia, że nie ma barier nie do pokonania.

Najnowszy sezon programu zapewni widzom dużo wzruszeń oraz sporą dawkę wiedzy.

Odcinki online w Player i telewizji TVN

Wszystkie odcinki Kobieta na krańcu świata dostępne są online w platformie Player (https://player.pl/playerplus/programy-online/kobieta-na-krancu-swiata-odcinki,87) natomiast retransmisja w TV odbywa się w każdą niedziele w TVN o godz. 11:30.

fot.: Mariusz Janiszewski/TVN

Źródło: TvTu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here