Film BILET DO RAJU ze zdobywcami Oscarów – Julią Roberts i George’em Clooney’em w rolach głównych, jest już dostępny w serwisie PREMIERY CANAL+.  Zobacz wybrane produkcje bez umów czy abonamentu i oglądaj je w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Dwie gwiazdy Hollywood – Julia Roberts i George Clooney, ponownie razem na ekranie w uroczej komedii romantycznej.  Film zdobył 2 nominacje do nagród PEOPLE’s CHOICE.

Rozwiedziona para, Georgia (Julia Roberts) i David (George Clooney) wyrusza w podróż na rajską wyspę, gdzie ich córka Lily (Kaitlyn Dever) ma wkrótce poślubić rdzennego Balijczyka. Pomimo różnic i wzajemnej niechęci są zgodni – muszą powstrzymać swą latorośl przed małżeństwem z nowopoznanym miejscowym chłopakiem (Maxime Bouttier). Niepostrzeżenie, wspólna intryga i czas na malowniczej wyspie zbliża do siebie ex-małżonków, a Georgia zaczyna kwestionować swój obecny związek z francuskim pilotem (Lucas Bravo). Obserwując sielskie życie w otoczeniu natury i relację pomiędzy Lily i jej przyszłym mężem, Georgia i David zaczynają zastanawiać się nad słusznością swojej decyzji i powoli dochodzą do wniosku, że szczęście nie jedno ma imię.  

Julię Roberts można zobaczyć też w innych produkcjach dostępnych w serwisie PREMIERY CANAL+: „Mój chłopak się żeni”, „Erin Brockovich”, „Cudowny chłopak”, „Uśmiech Mony Lizy”, „Powrót Bena” i „Dzień matki”. Natomiast fani George’a Clooney’a mogą oglądać go w serwisie w filmach: „Od zmierzchu do świtu” oraz „Witajcie w Collinwood”.

Film BILET DO RAJU jest dostępny w serwisie PREMIERY CANAL+, bez umów i abonamentu.