Kości miłości – co to takiego? Do czego służą?

Chcesz spróbować w łóżku czegoś nowego, ale krępujesz się rozmowy z Partnerem? Komunikowanie swoich potrzeb i fantazji wciąż sprawia Ci kłopot? A może dopiero odkrywacie nawzajem swoją cielesność i jeszcze nie do końca dobrze znacie swoje czułe punkty? O nic się nie martw! Takich par jest naprawdę wiele i producenci gadżetów erotycznych chętnie wychodzą im naprzeciw. Świat zabawek i gier przez ostatnie lata mocno się rozwinął i wybór jest ogromny, nietrudno się w tym wszystkim zagubić. Jeśli potrzebujesz czegoś na start, co zagwarantuje Wam pikantny wieczór pełen miłosnych uniesień, koniecznie wypróbuj kości miłości. Czym są? Przeczytaj i przekonaj się, czy będzie to dobry wybór dla Was.

Na dobry początek: kości miłości!

Seks jest bardzo ważnym elementem każdego związku. Dzięki niemu pomiędzy partnerami buduje się intymna więź, bliskość i czułość. Kiedy pojawia się rutyna, ochota na miłosne igraszki zanika, a zbliżeń jest coraz mniej i partnerzy stopniowo oddalają się od siebie. Wtedy z pomocą przychodzą właśnie rozmaite gry i gadżety erotyczne.

Kości miłości to coś w sam raz dla par, które uwielbiają namiętne, choć delikatne igraszki. Nie ma tu mowy o pejczach czy kajdankach, a do zabawy wystarczą wam kości, wasze ciała i odrobina otwartości.

Zanim rozpoczniecie miłosną grę, zadbajcie o odpowiedni nastrój. Pozwoli Wam się zrelaksować i odprężyć. Możecie zapalić świece, wziąć długą, aromatyczną kąpiel w wannie pełnej pachnącej piany. Do tego lampka wina, muzyka relaksacyjna i przepis na pełen relaks gotowy!

Co by tu teraz…? Kości zdecydują za Ciebie!

Kiedy już będziecie w odpowiednich nastrojach do dalszej zabawy, możecie sięgnąć po pudełko z kostkami. W znajdziecie dwie kostki, które przeznaczone są dla dwóch graczy. O co chodzi w całej zabawie? Nic prostszego!

Na jednej kostce znajdują się części ciała, a na drugiej zmysłowe czynności, które mamy wykonywać. Osoba, która zaczyna, musi rzucić obie kostki, a następnie wykonać wylosowane zadanie. Przykładowe połączenia kostek to np. “poliż piersi” czy “całuj szyję”. Co wydarzy się dalej, zależy tylko od Was i waszej wyobraźni. Gra jest jedynie preludium do całej reszty wieczoru. 

Istnieją też inne rodzaje tej gry, np. takie, w których na ściankach kostki narysowane są różne pozycje seksualne, które nawzajem losujecie.

Bezpieczna gra dla każdego

Z pewnością nie jest to gra, w której możesz przegrać. Tu każdy wygrywa… ogromną przyjemność i dobrą zabawę. Kości doskonale nadają się do urozmaicenia życia seksualnego. Będą też idealne na prezent walentynkowy, urodzinowy czy wieczór panieński. Gra kończy się w momencie, gdy uczestnicy zabawy stracą dalszą ochotę do gry i skupią się wyłącznie na sobie…

Gdzie szukać takich gier?

Czy kości miłości brzmią ciekawie i chciałabyś spróbować takiej zabawy? A może wolisz zobaczyć więcej gier i gadżetów, aby poszukać wśród nich inspiracji? Zajrzyj do internetowego sklepu erotycznego BlackBunny i spraw, aby chwile spędzone z ukochaną osobą były naprawdę gorące. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz, by wprowadzić swoje życie erotyczne na wyższy level. Będą to nie tylko gry i zestawy dla dwojga, ale też wibratory, dilda, olejki i świece do masażu, afrodyzjaki, feromony, nakładki na penisa czy korki analne, a także wiele innych gadżetów.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl