Już 10 kwietnia, w Poniedziałek Wielkanocny o godz. 18:30 będzie można objerzeć świąteczny odcinek gry „Kto to wie?” z udziałem gwiazd! Na pytania Doroty Wellman odpowiedzą Katarzyna Bujakiewicz, Angelika „Andziaks” Trochonowicz, Marcin Prokop oraz Tomasz Karolak!

Uczestnicy będą walczyć o wygraną, którą w całości przekażą na cele charytatywne Fundacji TVN „Nie Jesteś Sam”!  Zmierzą się oni w czterech rundach, obstawiając odpowiedzi na pytania, jakich udzielili ankietowani. Po każdej części pożegnamy jednego zawodnika, zaś w finale najlepszy z nich będzie mieć szanse na wygranie nawet 20 tysięcy złotych. 

Dorota Wellman ze specjalnie zaproszonymi gośćmi połączy się wirtualnie. Na pytania prosto ze swojej kanapy odpowiedzą: aktorzy Katarzyna Bujakiewicz i Tomasz Karolak, dziennikarz i prowadzący „Dzień Dobry TVN” Marcin Prokop, a także youtuberka i uczestniczka „Azji Express” Angelika „Andziaks” Trochnowicz

Audycja powstaje na licencji „Let’s Ask America”. Za jego dystrubucję odpowiada Warner Bros. Domestic Television Distribution. Polska wersja produkowana jest w krakowskim Studio TVN Warner Bros. Discovery przy użyciu technologii XR, wykorzystującej oprogramowanie unreal.

Wyjątkowy odcinek „Kto to wie?” już w poniedziałek 10 kwietnia o godz. 18:30 w TVN i Playerze!