Kuba Wojewódzki (29 sezon) to jeden z najpopularniejszych talk-show, prowadzonych od lat w polskiej telewizji. Program prowadzony od 2002 roku powraca na antenę po półrocznej przerwie, spowodowanej sytuacją pandemii. Kolejna edycja słynnego talk-show to nie tylko nowe osobowości, ale także potężna dawka emocji, humoru i niezastąpionego w swojej roli prowadzącego. Kuba Wojewódzki po raz kolejny zasiądzie z gośćmi w swoim studiu 1 września – kogo tym razem zaprosi do programu? Odpowiadamy:

Źródło: TVN

Program Kuba Wojewódzki Talk-show jako tradycja TVN-u

Popularny talk-show, prowadzony przez nietuzinkowego i kontrowersyjnego showmana, Kubę Wojewódzkiego od wielu lat stanowi jeden z najczęściej oglądanych programów w stacji TVN. I choć początkowo prawo do jego transmisji posiadał Polsat, to już od równo 14 lat nowe odcinki pojawiają się w czasie antenowym TVN. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 400 odcinek „Kuby Wojewódzkiego” w TVN już dziś!

Do programu od zawsze zapraszane są osoby z różnych branży i zupełnie obcych sobie światów, które mają odwagę zasiąść „oko w oko” z Wojewódzkim w doskonale znanym studiu. Dotychczas, gośćmi Kuby Wojewódzkiego byli Agnieszka Chylińska, Doda, Maciej Stuhr czy Mike Tyson oraz wiele innych słynnych osobistości ze świata muzyki, kina i sportu.

Wojewódzki jak zwykle nie zwalnia tempa i jak na charakternego dziennikarza przystało, w najnowszej edycji programu nie stroni od kontrowersyjnych pytań i zaskakujących spostrzeżeń. Program ponownie przysporzy widzom wiele emocji i zaskakujących sytuacji. 

„Kuba Wojewódzki” najnowsze odcinki – gdzie i kiedy oglądać program?

29 sezon programu jest częścią jesiennej ramówki, prezentowanej przez stację TVN w 2020 roku. Pierwszy odcinek popularnego show zostanie wyemitowany już 1 września o godzinie 22:30. Pierwszymi gośćmi najnowszej edycji będzie Klaudia El-Dursi – modelka i prowadząca program „Hotel Paradise” oraz Krzysztof Gonciarz – znany youtuber i twórca książek. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Hotel Paradise (3 edycja) wiosną 2021 roku, ale nie na Bali!

Premierowe odcinki będą emitowane co tydzień we wtorki na antenie TVN. Widzowie mogą zobaczyć zarówno najnowsze, jak i poprzednie odcinki wszystkich sezonów na platformie Player.pl. Ponadto, dzięki internetowemu serwisowi Player, oprócz pełnych odcinków talk-show, publikowane będą specjalne materiały dodatkowe, które nie zostaną wyemitowane w telewizji.

Zobacz galerie zdjęć z pierwszego odcinka 2020

Kuba Wojewódzki Talk-show
« 1 z 16 »

Fot: TVN/Wojciech Kurczewski

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here