Home Media Programy TV Kuba Wojewódzki: 33 sezon już dzisiaj! Gośmi m.in Wojtek Gola

Kuba Wojewódzki: 33 sezon już dzisiaj! Gośmi m.in Wojtek Gola

Od marca wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do najpopularniejszego showmana w Polsce. W pierwszym odcinku kolejnego sezonu „Kuby Wojewódzkiego” na kanapie gospodarza zasiądą Edyta Zając i Wojtek Gola. Premierowy odcinek nowej serii już 7 marca o 22:20.

„Kuba Wojewódzki” to już marka sama w sobie, która na dobre zapisała się w historii polskiej telewizji i owiała legendą. Nic dziwnego!  W końcu nikt tak jak Kuba nie budzi emocji u widzów, których grono z sezonu na sezon rośnie w siłę.  

W pierwszym odcinku nowej serii Kuba Wojewódzki zaprosi na swoją kanapę dwa gorące nazwiska z lokalnego show-biznesu.

Edyta Zając – jedna z najpiękniejszych Polek. Chodziła na wybiegach w Polsce i na świecie, prezentując stroje najlepszych projektantów. Była także twarzą dużych kampanii marketingowych. Od czasu do czasu sprawdza się, biorąc udział w programach rozrywkowych, m.in. „Agent-Gwiazdy” w 2017 r. Dziś jest prowadzącą nowy hit Siódemki, bikini reality „True Love”.

On – Wojtek Gola – zdobył sławę, biorąc udział w kontrowersyjnym programie „Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy”. Szybko jednak udowodnił, że wbrew pozorom, ma głowę na karku i smykałkę do biznesu, inaugurując projekt „Fame MMA”, który z dnia na dzień stał się hitem wśród internuatów. 

Tym razem Edyta i Wojtek podejmą jeszcze jedną ryzykowną decyzję – staną twarzą w twarz z mistrzem sarkazmu, ciętej riposty, a także niewygodnych pytań. Jak zakończy się ten pojedynek? Czy celebryci wyjdą z niego z tarczą, a może na tarczy? Jedno jest pewne: Kuba Wojewódzki nie bierze jeńców!

Premiera nowego sezonu „Kuby Wojewódzkiego” już we wtorek 7 marca wyjątkowo o godz. 22:20. Po emisji odcinka w TV w Playerze, tradycyjnie, będzie czekał materiał dodatkowy „Kuba Wojewódzki. Ciąg dalszy”, zawierający materiały nieemitowane na antenie TVN. 

Brak komentarzy

Exit mobile version