Kuchenne rewolucje (21 sezon) znów zawita na nasze ekrany! Będziemy mieli okazję śledzić kolejne rewolucyjne poczynania Magdy Gessler w polskich restauracjach i barach. A to wszystko już od początku września w telewizji TVN i platformie Player. Program ten jest zawsze pełen emocji, tych dobrych i złych, ale o to właśnie chodzi, abyśmy z wypiekami na twarzy obserwowali, jak właściciele restauracji początkowo miotają się, nie radząc sobie często z prowadzeniem własnego biznesu, następnie przeistaczają się w prawdziwych restauratorów godnych uznania Magdy Gessler.

Źródło: TVN

Magda Gessler

U Magdy Gessler nie ma kompromisów, jeśli chodzi o świeżość i jakość oferowanego w restauracjach jedzenia. Skutecznie, choć czasem nieco drastycznie  przekonuje ona właścicieli restauracji, aby świadczyli usługi na najwyższym poziomie. Często nie przebiera w słowach, ale może właśnie dzięki temu trafia do serc restauratorów, którzy czując przed nią respekt, najczęściej pieczołowicie realizują postawione przez nią zadania.

Magda Gessler na planie „Kuchennych rewolucji” (fot. TVN/Michał Stawowiak)

Kuchenne rewolucje – co zobaczymy tym razem?

W tym sezonie Magda Gessler odwiedzi m.in. zlokalizowaną w Krakowie włoską restaurację Trattoria da Maria. Prowadzi ją mieszkająca we Włoszech, choć pochodząca z Rumunii Maria. Od dziesięciu lat stara się prowadzić swój interes w Polsce, otaczając się przy tym gronem zaufanych osób: pochodzącym również z Włoch wspólnikiem i jego bratem oraz młodym zespołem pracowników. Panuje tu rodzinna atmosfera, ale może właśnie to powoduje, że trud prowadzenia  interesu spada głównie na Marię. Restauracja podupada, a właścicielka zaciąga coraz to nowe pożyczki próbując temu zapobiec. Czy Magdzie Gessler uda się odwrócić złą passę?

Oglądajcie w TVN już 3 września o godz. 21:30!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here