Home Media Filmy Lato z kryminałem: Odkryj tajemnice na antenie Epic Drama!

Lato z kryminałem: Odkryj tajemnice na antenie Epic Drama!

Od 1 lipca do końca sierpnia na kanale Epic Drama emitowane będą najbardziej lubiane serie kryminalne, zatem przygotujcie się na doskonalenie swoich umiejętności detektywistycznych i wspólne rozwiązywanie spraw razem z telewizyjnymi śledczymi i to bez wychodzenia z domu! W ramach cyklu „Lato z kryminałem” kanał Epic Drama wyemituje jedne z najbardziej kultowych serii detektywistycznych i kryminalnych, w tym między innymi „Wiedeńską krew”, „Pannę Marple” czy „Zagadki kryminalne panny Fisher”.  Biorąc pod uwagę wyjątkową popularność kryminałów, przegapienie tego wydarzenia byłoby…  przestępstwem! 

Dzięki serialom będziemy podróżować nie tylko po świecie, ale także i w czasie. Codziennie odwiedzać będziemy współczesną Skandynawię w serii „Hjerson” – historii opartej na prozie Agathy Christie
o Svenie Hjersonie, emerytowanym detektywie i znanym profilerze oraz młodej producentce filmowej, która chce stworzyć nowy program kryminalny z jego udziałem. Z kolei „Rillington Place” – trzyczęściowy, trzymający
w napięciu thriller, badający prawdziwe zbrodnie seryjnego mordercy Johna Reginalda Christie – przeniesie nas do Londynu lat 40. i 50.; z kolei dzięki „Babilon Berlin”, jednemu z najlepszych seriali ostatnich lat, przeniesiemy się do szalonych lat 20. i metropolii zamieszkiwanej przez tych, którzy mają talent i ambicję, gdzie pod błyszczącą fasadą kryją się zubożałe masy dążące do poprawy swojego bytu.

„Fotograf śmierci” zabierze nas do Dublina w 1880 roku, gdzie podążać będziemy za znanym fotografem pamiątek Brockiem Blennerhassetem, próbującym wraz z siostrzenicą Nancy Vickers i nader entuzjastycznym asystentem Conallem Molloy’em ożywić swój biznes. „Dalgliesh”, serial kryminalny opowiadający o wyjątkowo enigmatycznym detektywie Dalglieshu, rozwiązującym nietypowe morderstwa, przeniesie nas do Anglii lat 70. 

W naszych kryminalnych eskapadach odwiedzimy też Paryż w serii „Paryż 1900: policja”, gdzie będziemy śledzić losy młodego i ambitnego inspektora odkrywającego poważną tajemnicę państwową. Morderstwa, szantaż, spiski, zamachy stanu – witamy w Belle Epoque!

W cyklu „Lato z kryminałem” na antenie Epic Drama pojawią się również uwielbiani detektywi: panna Scarlet, detektyw Murdoch, Endeavour Morse, inspektor George Gently, panna Marple i nie tylko!

Cykl „Lato z kryminałem”, który już od 1 lipca zagości na antenie Epic Drama, zagwarantuje wszystkim fanom kryminałów ekscytujące, trzymające w napięciu i pełne tajemnic lato – niezależnie od tego, czy spędzicie je w domu, czy będziecie cieszyć się słoneczną pogodą na wczasach.

Brak komentarzy

Exit mobile version