Lego Masters to program dla miłośników klocków LEGO tych małych i dużych. Tutaj odnajdziesz emocje, rywalizację i radość zwycięstwa.

Lego Masters – premiera nowego programu dla całej rodziny

Już 14 listopada, w sobotni wieczór możesz zasiąść wygodnie przed telewizorem i zobaczyć jak z budowlami z klocków radzą sobie uczestnicy programu Lego Masters. Program poprowadzi znany prezenter telewizyjny i dziennikarz – Marcin Prokop. Zapewni on wszystkim dobrą zabawę, wesołą atmosferę i znakomicie połączy pokolenia entuzjastów konstrukcji z LEGO.

O nowym programie rozrywkowym i niesamowitych budowlach z klocków

Program Lego Masters znany jest już w wielu krajach europejskich jak i Ameryce Północnej. W USA, Austrii, Niemczech, Holandii i Wielkiej Brytanii podbił on serca widzów i znalazł się w czołówkach oglądalności. W Polsce swoją premierę będzie miał już w połowie listopada.

To program, dzięki któremu można się odprężyć, a także przeżyć niesamowite emocje razem z 6 parami, które co tydzień, będą tworzyć różne spektakularne konstrukcje z klocków LEGO: miniatury budynków, miejsc, miast, pojazdów i poruszające się mechanizmy. Uczestnicy będą mogli liczyć tylko na swoją pomysłowość, kreatywność i umiejętności, a także zmierzyć się z presją czasu i oceną jurorów.

Niezwykle ważna okaże się także współpraca i wzajemne porozumiewanie się. Każdego tygodnia z programu odpadnie jedna z występujących par, a w finale spotkają się już tylko 3 najlepsze drużyny. Nagrodą dla zwycięzcy będzie wyjazd do LEGOLANDU i 100 tysięcy złotych w gotówce.

Program na antenie TVN już od 14 listopada

To program, który zainteresuje niejednego. Część z widzów na pewno sięgnie też po dawno już zakurzone zestawy LEGO Friends, LEGO Technic, a najmłodsi po LEGO City i LEGO Duplo. Klocki LEGO są ponadczasowe. Przygoda i zabawa z nimi nigdy się nie kończy. Warto zobaczyć jakie umiejętności tworzenia budowli z klocków posiadają inni i spędzić miły wieczór pełen emocji, śmiechu i dobrej zabawy w gronie rodzinnym. Może sięgniemy wtedy pamięcią do czasów, gdy stawialiśmy pierwsze kroki w budowlach z klocków, gdy po raz pierwszy złożyliśmy sami naszą wybraną, wyjątkową konstrukcję, posługując się krok po kroku instrukcją. Wraz z programem Lego Masters wróci wiele wspomnień z dzieciństwa i pasji. To program, który bawi, uczy, odwołuje się do naszych przeżyć, a przede wszystkim łączy pokolenia.

Gdzie i kiedy można obejrzeć Lego Masters?

Premiera nowego programu Lego Masters będzie w TVN oraz w serwisie VOD player.pl. Pierwszy odcinek nowej serii można będzie obejrzeć już 14 listopada o 20.00.

Program Lego Masters – sezon 1, odcinek 1 [FOTO]

Galeria foto z programu
« 1 z 27 »

Zwiastun pierwszego odcinka


fot.: Cezary Piwowarski/TVN
Źródło: TvTu.pl/TVN

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here