Lepsza połowa – premiera drugiego sezonu na VOD i w TVP2

2

Rok po sukcesie pierwszego sezonu „Lepsza połowa” Telewizja Polska ponownie zaprasza widzów do śledzenia zabawnych perypetii rodziny Nowakowskich Marka i Joli (Artur Żmijewski i Iza Kuna) oraz ich przyjaciół: Weroniki i Aleksa (Anna Dereszowska i Tomasz Karolak), Anny (Weronika Książkiewicz) oraz Borysa (Piotr Adamczyk).

Po noworocznej premierze pilotażowej 2 odcinków serialu w TVP2, Telewizja Polska zdecydowała o emisji 2. sezonu „Lepsza połowa” w modelu „digital first”.

Kiedy i gdzie leci serial Lepsza Połowa

Już od piątku, 8 stycznia od godz. 20:00 premierowe odcinki będą co tydzień udostępniane na platformie vod.tvp.pl. Na antenie TVP2 widzowie będą mogli oglądać serial w poniedziałki i wtorki o godz. 22:35, a powtórki w niedziele o godz. 18:30. Już 11 stycznia zapraszamy na pierwszy odcinek serialu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Królowa piękności – serial TVP2 na zimowe wieczory

W drugim sezonie „Lepsza połowa” nie zabraknie niespodzianek, zwrotów akcji i nowych bohaterów – Mario, w którego rolę wciela się Cezary Pazura oraz Renata, którą gra Olga Bołądź, nieźle namieszają w życiu Nowakowskich!

Lepsza Połowa – streszczenie

Ania, po tym jak Zibi wyjechał do pracy w Norwegii, sama zajmuje się wychowaniem rocznego Antosia. Przytłoczona obowiązkami młodej mamy, chętnie korzysta z pomocy byłego męża Borysa. Związek Aleksa i Weroniki kwitnie, choć każde z nich ma zupełnie inne potrzeby życiowe. Marek i Jola próbują rozkochać się w sobie na nowo, chcąc odświeżyć związek i wyrwać się z małżeńskiej rutyny. Czy zgranej grupie przyjaciół uda się zrealizować swoje życiowe plany? O tym widzowie przekonają się w kolejnej odsłonie „Lepszej połowy”.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ucho prezesa – polski serial wraca w styczniu do ramówki TV4

W serialu występują m.in.: Tomasz Karolak, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Piotr Adamczyk, Artur Żmijewski, Iza Kuna, Cezary Pazura, Olga Bołądź, Adam Nowak, Bartosz Obuchowicz, Bartłomiej Firlet, Elżbieta Jarosik, Maja Maj, Grzegorz Warchoł, Marcin Hycnar, Mariusz Drężek, Ignacy Liss, Karina Woźniak i Katarzyna Gałązka.

Realizacja serialu

Serial, zrealizowany jest według pomysłu Krzysztofa Landsberga i Rafała Kolikowa. Reżyserami drugiego sezonu serialu są Artur Żmijewski i Kristoffer Rus.

Producentem serialu jest Telewizji Polska.

2 KOMENTARZE

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here