W lipcu CBS Reality zaprasza na finał 1. sezonu niezwykłej serii kryminalnej „Niesłusznie skazani”. Prowadząca program przedstawia przebieg śledztwa, wskutek którego doszło do oskarżenia niewinnych, a następnie analizuje dowody, które doprowadziły do schwytania prawdziwego mordercy. W ostatnim odcinku poznamy historię Stefana Kiszko. Mężczyzna spędził w więzieniu 16 lat za morderstwo, którego nie popełnił. W nadchodzącym miesiącu wyemitowane zostaną także powtórki 1. i 2. sezonu programu „Policjantki na służbie”. Seria śledzi pracę kobiet na każdym szczeblu policji, przedstawiając codziennie obowiązki i analizując stojące przed nimi wyzwania.

W lipcu CBS Reality zaprasza na finał 1. sezonu serii true-crime „Niesłusznie skazani”.
W programie reporterka śledcza Louise Shorter ponownie bada największe brytyjskie pomyłki sądowe. Są to sprawy, w których zniszczono życie osobom niesłusznie oskarżonym. Reporterka spotka się z bezpodstawnie osądzonymi, członkami ich rodzin i osobami związanymi z daną sprawą.

Ostatni odcinek analizuje sprawę Stefana Kiszko. W październiku 1975 roku 11-letnia uczennica Rochdale Lesley Molseed zaginęła podczas spaceru do sklepu. W ciągu kilku dni miejscowy mężczyzna o imieniu Stefan Kiszko został aresztowany i oskarżony o jej morderstwo. Po jego stronie stała jedynie matka oraz prawnik Campbell Malone. Stefan spędził 16 lat w więzieniu, podczas gdy prawdziwy zabójca cieszył się wolnością.

Finał sezonu „Niesłusznie skazani” zostanie wyemitowany w niedzielę 9 lipca o 22:00.

Od 14 lipca kanał CBS Reality zaprasza na powtórki dwóch sezonów programu „Policjantki na służbie”. Odsetek policjantek w Anglii i Walii niemal podwoił się w ciągu ostatnich 20 lat. Policja North Yorkshire, w której liczba kobiet na wyższych stanowiskach jest imponująca, nadzoruje zespół ponad dwa i pół tysiąca funkcjonariuszy i pracowników, co stanowi jeden z największych obszarów spośród wszystkich sił w Wielkiej Brytanii.

Trzymający w napięciu serial dokumentalny prezentuje unikatowe spojrzenie na policję w North Yorkshire i niezwykłą rzeczywistość, z jaką zmagają się kobiety w policji – praca na pierwszej linii frontu nigdy nie była trudniejsza. Ta dziesięcioodcinkowa seria opisuje wymagania stojące przed funkcjonariuszkami w Wielkiej Brytanii, niebezpieczeństwa, z którymi borykają się na co dzień oraz wpływ, jaki zawodowa rutyna ma na ich życie prywatne.

Emisja serii „Policjantki na służbie” codziennie o 19:00 i 20:00 od 14 do 21 lipca.