Listopad 2022 w HBO, HBO2 i HBO3 – zapowiedzi

Listopadowa ramówka kanałów HBO, HBO2 i HBO3 to wiele interesujących nowości. W kolejnych tygodniach nadchodzącego miesiąca polecamy:


 • Choinka marzeń
   (The Angel Tree)
  – dziennikarka Rebecca McBride po 20 latach wraca do rodzinnego miasta, aby rozwiązać zagadkę choinki spełniającej życzenia (premiera 3 listopada, HBO)
 • 38 w Madison Square Garden (38 At The Garden) – krótkometrażowy film dokumentalny badający kulturowy wpływ zawodnika NBA o azjatyckich korzeniach, Jeremy’ego Lina, oraz fenomenu znanego jako „Linsanity”, który szturmem podbił Nowy Jork w 2012 roku (premiera 3 listopada, HBO)
 • Przysięga II, odc. 1 (The Vow Part Two Ep. 01) – kontynuacja serialu dokumentalnego HBO przedstawiającego historię NXIVM, organizacji, której założyciel, Keith Raniere, oraz kilku innych członków zostało oskarżonych o handel ludźmi i wymuszenia haraczy (premiera 3 listopada, HBO3)
 • Odpływ (Low Tide) – licealista Alan i jego przyjaciele – Red i Smitty – włamują się do wakacyjnych domów. Kiedy Alan i jego brat znajdują torbę pełną złotych monet, próbują ukryć je przed innymi. Red jednak wydaje się być gotów zrobić wszystko, aby zdobyć pieniądze (premiera 4 listopada, HBO)
 • Sonic 2. Szybki jak błyskawica(Sonic The Hedgehog 2)– Sonic powraca, aby wraz ze swoim pomocnikiem wyruszyć w podróż i powstrzymać doktora Robotnika przed przejęciem niezwykłego szmaragdu (premiera 6 listopada, HBO)
 • Schody, odc. 1(The Staircase Ep. 01)– w 2001 roku pisarz i początkujący polityk Michael Peterson zostaje oskarżony o morderstwo po tym, jak jego żona Kathleen umiera w podejrzanych okolicznościach (premiera 6 listopada, HBO3)
 • Rok pierwszy: Polityczna odyseja (Year One: A Political Odyssey) – dokument zapewnia wgląd w burzliwy, naznaczony przez pandemię oraz liczne zagrożenia bezpieczeństwa w kraju i za granicą pierwszy rok urzędowania prezydenta Joe Bidena (premiera 10 listopada, HBO)
 • Fałszywy traf (False Positive) – po nieudanej próbie zostania rodzicami Lucy i Adrian w końcu znajdują wymarzonego lekarza w osobie doktora Hindle’a. Jednak po zajściu w ciążę kobieta zaczyna odkrywać niepokojącą prawdę o swoim medyku i własnej „historii narodzin” (premiera 12 listopada, HBO)
 • Przez galaktykę, odc. 1 (Intergalactic Ep. 01)– kiedy obiecująca policjantka zostaje skazana za przestępstwo, którego nie popełniła, musi odnaleźć się na pokładzie niebezpiecznego statku, transportującego skazańców na wygnanie w odległej galaktyce (premiera 13 listopada, HBO3)
 • Val(Val) – od ponad 40 lat Val Kilmer dokumentuje swoje życie i rzemiosło poprzez filmy i wideo. Ten surowy obraz dokumentalny zapewnia spojrzenie na to, co to znaczy być artystą i złożonym człowiekiem (premiera 17 listopada, HBO)
 • Matki rewolucji (Mothers Of The Revolution) – historia jednego z najdłuższych protestów w historii, kiedy w latach 1981-2000 tysiące kobiet z całego świata wystąpiło przeciwko rozprzestrzenianiu broni jądrowej (premiera 17 listopada, HBO)
 • Żurawinowe święta (Cranberry Christmas) – para w separacji udaje małżeńskie szczęście w ogólnokrajowej telewizji, aby wspomóc bożonarodzeniowy festiwal w swoim mieście i własne interesy. Jednak ich odnowiona relacja szybko zostaje wystawiona na próbę (premiera 24 listopada, HBO)
 • Costa Concordia: Kronika katastrofy (Costa Concordia: The Chronicle Of A Disaster) – dokument nakręcony dziesięć lat po katastrofie Costa Concordia, która przykuwała uwagę całego świata. Obraz rzuca nowe światło na tragedię włoskiego statku wycieczkowego, który w spektakularny sposób wywrócił się i zatonął (premiera 24 listopada, HBO)
 • Los Espookys II, odc. 1 i 2(Los Espookys II. Ep. 01 & 02)– drugi sezon serialu komediowego pokazującego perypetie miłośnika horrorów i jego znajomych, którzy mają niecodzienny pomysł na biznes (premiera 25 listopada, HBO3)
 • Dziennik dla Jordana (Journal For Jordan) – amerykański żołnierz prowadzi w Iraku pamiętnik dla syna, pokazując swoją miłość i oddanie rodzinie nawet w środku wojennej zawieruchy. Fabuła oparta na prawdziwej historii sierżanta Charlesa Monroe Kinga (premiera 27 listopada, HBO)
 • Portland Tower, odc. 1(The Tower Ep. 01) – detektyw Sarah Collins i jej partner detektyw Steve Bradshaw prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa posterunkowego Hadleya Matthewsa i 15-letniej uchodźczyni z Libii, Fary Mehenni. Wszystko wskazuje na to, że oboje skoczyli z dachu Portland Tower (premiera 28 listopada, HBO)


​​Seriale w listopadzie:
[premiery]

 • Przysięga II, odc. 1 (The Vow Part Two Ep. 01) – kontynuacja serialu dokumentalnego HBO przedstawiającego historię NXIVM, organizacji, której założyciel, Keith Raniere, oraz kilku innych członków zostało oskarżonych o handel ludźmi i wymuszenia haraczy (premiera 3 listopada, HBO3)
 • Schody, odc. 1(The Staircase Ep. 01) – w 2001 roku pisarz i początkujący polityk Michael Peterson zostaje oskarżony o morderstwo po tym, jak jego żona Kathleen umiera w podejrzanych okolicznościach (premiera 6 listopada, HBO3)
 • Przez galaktykę, odc. 1 (Intergalactic Ep. 01)– kiedy obiecująca policjantka zostaje skazana za przestępstwo, którego nie popełniła, musi odnaleźć się na pokładzie niebezpiecznego statku, transportującego skazańców na wygnanie w odległej galaktyce (premiera 13 listopada, HBO3)
 • Los Espookys II, odc. 1 i 2(Los Espookys II. Ep. 01 & 02) – drugi sezon serialu komediowego pokazującego perypetie miłośnika horrorów i jego znajomych, którzy mają niecodzienny pomysł na biznes (premiera 25 listopada, HBO3) Portland Tower, odc. 1 (The Tower Ep. 01) – detektyw Sarah Collins i jej partner detektyw Steve Bradshaw prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa posterunkowego Hadleya Matthewsa i 15-letniej uchodźczyni z Libii, Fary Mehenni. Wszystko wskazuje na to, że oboje skoczyli z dachu Portland Tower (premiera 28 listopada, HBO)

[kontynuacje & finałowe odcinki]

 • Superman i Lois II(Superman and Lois II) – Tyler Hoechlin jako najsłynniejszy na świecie superbohater oraz Elizabeth Tulloch, w roli najbardziej znanej dziennikarki rodem z komiksu, którzy nie radzą sobie ze stresem, presją i złożonością bycia rodzicami w dzisiejszym świecie (kontynuacja, HBO)
 • Avenue 5 II (Avenue 5 II)– drugi sezon serialu ponownie przenosi widzów w niedaleką przyszłość, w której podróże po Układzie Słonecznym nie są już pomysłem rodem z literatury science-fiction, ale prężnie rozwijającą się, wycenianą na setki miliardów dolarów, gałęzią turystyki (kontynuacja, HBO)
 • Szóstka z Nebraski (Mind Over Murder) – w 1985 roku morderstwo starszej kobiety wstrząsa społecznością małego miasteczka… podobnie jak oczyszczenie z zarzutów sześciu osób skazanych za tę zbrodnię (kontynuacja, HBO)
 • Biały Lotos II (The White Lotus II) – w drugim sezonie komediowego serialu HBO wraz z nową grupą gości i hotelowych pracowników udajemy się do ekskluzywnego kurortu na Sycylii (kontynuacja, HBO)
 • Roswell, w Nowym Meksyku IV(Roswell: New Mexico IV) – czwarty sezon serialu inspirowanego cyklem powieści „Roswell: W kręgu tajemnic” autorstwa Melindy Metz (kontynuacja, HBO3)
 • Kung Fu II (Kung Fu II) – Nicky, Amerykanka pochodzenia chińskiego, wyrusza w podróż do odosobnionego klasztoru w Chinach. Po powrocie odkrywa, że jej rodzinne miasto zostało opanowane przez przestępczość i korupcję. Nicky wykorzystuje sztuki walki, aby chronić swoją społeczność (kontynuacja, HBO3)
 • Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem IX(Last Week Tonight with John Oliver IX) – John Oliver, jedna z najzabawniejszych osobowości telewizyjnych, prezentuje w programie swój własny punkt widzenia na wiele społecznych, politycznych i egzystencjalnych kwestii (kontynuacja, HBO3)
 • Rodzice III (Breeders III) – trzeci sezon brytyjskiego serialu komediowego o dwójce rodziców małych dzieci, których codzienność często daleka jest od ideału (premiera finałowego odcinka 7 listopada, HBO)
 • Opowieść podręcznej V (The Handmaid’s Tale V) – June musi zmierzyć się z konsekwencjami zabicia komandora Waterforda. Stara się też na nowo zdefiniować swoją tożsamość i cel. Owdowiała Serena próbuje poprawić swoją pozycję w Toronto, gdy wpływy Gileadu rosną w Kanadzie (premiera finałowego odcinka 21 listopada, HBO)