Przed nami turniej Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych z udziałem Łomży Vive Kielce! W sobotę o 15:00 mistrzowie Polski zagrają w półfinale z Telekomem Veszprem, a w niedzielę w wielkim finale lub meczu o trzecie miejsce. Każde spotkanie turnieju finałowego pokaże Eurosport 1 oraz Eurosport Extra w Playerze.

W weekend Łomża Vive Kielce stanie przed szansą, aby ponownie zostać najlepszą drużyną Europy. W półfinale mistrzowie Polski zmierzą się z Telekomem Veszprem. Kielczanie rywalizowali z węgierskim zespołem w fazie grupowej. W pierwszym meczu lepsi byli podopieczni Tałanta Dujszebajewa, a w drugim rywale, co zapowiada ogromne emocje w sobotę. Jeśli Łomża Vive Kielce wygra z Veszprem, awansuje do finału, w którym zagra ze zwycięzcą pary THW Kiel – Barca.

Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze pokażą na żywo wszystkie spotkania Final Four. Wydarzenia z Kolonii relacjonował będzie Kacper Merk, którego gościem będzie legenda polskiej piłki ręcznej Grzegorz Tkaczyk. Turniej skomentują Iwona Niedźwiedź, Krzysztof Bandych, Michał Wszołek i Michał Świrkula.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet w cenie 15 zł za miesiąc obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych sportowych wydarzeń świata, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

Plan transmisji w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze:

  • Sobota, 15:00, Telekom Veszprem HC – Łomża Vive Kielce, komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
  • Sobota, 17:45, THW Kiel – Barca, komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź
  • Niedziela, 15:00, mecz o 3. miejsce, komentarz: Krzysztof Bandych, Iwona Niedźwiedź
  • Niedziela, 17:45, finał, komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula