Love Island. Wyspa miłości – tytuł dobrze znany fanom reality-show! Już niebawem ruszają castingi do jednego z popularniejszych programów telewizyjnych. Do programu poszukiwani są single w wieku od 18 do 35 lat. Kto może próbować sił w tym programie? Każdy kto chce przeżyć przygodę swojego życia. Poszukiwani są odważni ludzie, twardo stąpający po ziemi. Jeśli jesteś singlem, który chce znaleźć miłość, chce stać się popularny i wygrać ten program… koniecznie zgłoś się do castingów i wojuj świat w programie Love Island. Wyspa miłości! Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: https://www.polsat.pl/casting/love-island/

Na czym polega fenomen programu „Love Island. Wyspa miłości”?

Program ten zdobył swoją popularność, a także rzeszę telewidzów na całym świecie. Na czym polega jego fenomen? Program Love Island. Wyspa miłości ukazuje prawdziwe relacje damsko-męskie oraz proces ich tworzenia. Co więcej widzowie programu nie są zwykłą publicznością, ponieważ mają oni realny wpływ na losy uczestników, a zarazem przebieg programu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Hotel Paradise (3 edycja) wiosną 2021 roku, ale nie na Bali!

W programie uczestnicy muszą dobrać się w pary i stworzyć szczęśliwe związki. Młodzi ludzie flirtują, zdobywają się nawzajem i pozwalają sobie na miłosne uniesienia. Jednak „w raju” nie wszystko jest takie kolorowe i zdarzają się także łzy, kryzysy oraz kłótnie. Telewidzowie z przyjemnością śledzą losy uczestników programu i z niecierpliwością czekają na każdy kolejny odcinek. 

Znaleźć miłość w reality-show. Czy to możliwe? 

Biorący udział w programie single, mają dużą szansę na znalezienie drugiej połówki. Okazuje się, że znalezienie miłości w reality-show jest naprawdę możliwe. Uczestnicy drugiej edycji „Love Island. Wyspa miłości” nadal tworzą pary. Do grona tych szczęśliwców należą: Magda i Igor, Oliwia i Mikołaj, czy Julia i Dominik. Natomiast pary z pierwszej edycji programu niestety nie przetrwały.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: MasterChef Junior Polska: Ruszają castingi do nowej 6 edycji

Uczestnicy stale jednak poszerzają grono swoich fanów w serwisach społecznościowych. Popularność pozwoliła im na rozpoczęcie licznych współprac z cenionymi markami, dzięki czemu wciąż mogą spełniać swoje marzenia. Mieszkańcy wyspy są zatem dowodem na to, że program „Love Island. Wyspa miłości” naprawdę pomaga w osiągnięciu popularności, a także w znalezieniu miłości. Wystarczy tylko prawidłowo ulokować swoje uczucia.

Obejrzyj „Love Island. Wyspa miłości” w telewizji Polsat oraz serwisie ipla

Premiera trzeciej już edycji programu odbędzie się Wiosną 2021 roku na antenie Polsat. Program „Love Island. Wyspa miłości” będzie można również obejrzeć w serwisie internetowym Ipla. Widzowie, którzy nie obejrzeli pierwszego oraz drugiego sezonu, mają szansę to zrobić właśnie przy pomocy serwisu Ipla, która posiada dostęp do wszystkich wyemitowanych już odcinków programu „Love Island. Wyspa miłości”.

Fot.: Polsat
Źródło: TvTu.pl

1 KOMENTARZ

  1. Znowu ten debilny program dla ludzi pustych do porzygania byle natrzepać siana na gwiazdeczkach instagramowych masakra polsat schodzi na psy!!!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here