Maffashion (Julia Kuczyńska) wspiera #strajkkobiet

0

Maffashion  (Julia Kuczyńska) jest kolejną znaną osobą, która sprzeciwiła się decyzji podjętej przez Trybunał Konstytucyjny i zamiast siedzieć cicho, postanowiła włączyć się do fali protestów, która „zalała” całą Polskę. Skala tego jest ogromna, gdyż protestują zarówno kobiety, jak i mężczyźni, w większych miastach, ale również i mniejszych miejscowościach. Bez względu na wiek, płeć i status społeczny. 

Julia Maffashion Kuczyńska – kim jest, wiek, kariera, ciąża, blog

Julia Kuczyńska, znana również jako Maffashion jest topową polską blogerką modową. Urodziła się 22 września 1987 roku w Złotowie. Na studia wybrała się do Poznania, gdzie ukończyła studia licencjackie o kierunku kulturoznawstwo o profilu grafika projektowa. Blog modowy prowadzi od 2009 roku pod adresem maffashion.pl.

Posiada również własną oraz zyskującą na popularności markę odzieżową Staff by Maff, którą stworzyła razem z projektantką Martą Gajewską. Poza tym jej stylizacje trafiły do znanych pism modowych takich jak: Vogue czy Glamour, a Maffashion jako jedna z czterech blogerek z całego świata wzięła udział w kampanii sklepu Bershka. Lista jej osiągnięć jest jednak znacznie dłuższa.

W kwestii życia osobistego Julia Kuczyńska przez dość długi okres była związana z polskim youtuberem z kanału Abstrachuje, Czarkiem Jóźwikiem, ale jakiś czas temu doszło do niespodziewanego rozstania między nimi. Od tej pory, Maffashion związana jest z polskim aktorem, Sebastianem Fabijańskim. Parze we wrześniu urodziło się pierwsze dziecko, któremu dali na imię Bastian.

Julia Kuczyńska wspiera protest kobiet

Maffashion postanowiła zabrać głos w sprawie decyzji TK i opublikowała pełne zdjęcie z jej synkiem, które opatrzyła znakiem błyskawicy oraz hasztagiem „strajk kobiet„. Choć Julia Kuczyńska unika social mediów i dzielenia się swoją strefą prywatną to postanowiła to zrobić, gdyż jest zdecydowanie przeciwna podjętej przez TK decyzji.

Zdjęcie, które opublikowała Maffashion, przedstawia ją podtrzymującą jedną ręką synka, który wtula się jej w pierś. Gwiazda nie pierwszy raz sprzeciwia się kwestiom, związanym z aborcją, gdyż już kilka lat temu brała udział w „czarnych marszach„.

Maffashion – instagram

Instagram 30/10/20
Wyświetl ten post na Instagramie.

⚡️ POLAND #strajkkobiet

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Instagram 31/10/20
Instagram 29/10/20
Wyświetl ten post na Instagramie.

Osobiście nie lubię kiedy używa się słowa „wojna”. Dlatego tez hasła i transparenty z tym słowem w tle są dla mnie cholernie smutne. Sama ich nie użyje. Wojna to coś czego wszyscy powinnismy chcieć uniknąć. Nie ona powinna być następstwem tego o co obecnie walczymy. Do czego doszło w naszym kraju. Chciałabym zapytać „jak to w ogóle jest możliwe?”. Głupie pytanie… w POLSCE władza notorycznie działa wbrew, na przekór i plując w twarz obywatelom. Oszustwa, tajemnice, robienie czegoś „za plecami” i ta cholerna manipulacja!!! Popełnianie błędów, gaf, skandaliczne decyzje i działania na oczach całego kraju, a konsekwencji brak. Wczorajsze wystąpienie pana Kaczyńskiego? Chyba wszyscy myślimy podobnie co? Jak można w tak beszczelny sposób zaklinać rzeczywistość? To nie piaskownica i obracanie kota ogonem. Jak to pięknie ujęła w swojej wypowiedzi @anjarubik „proszę o szacunek dla osób wierzących i nie wykorzystywanie wiary jako amunicji politycznej”! Proszę nie dzielić, nie zastraszać POLAKÓW! Proszę spojrzeć co Polacy jednogłośnie uważają o WYROKU NA KOBIETY. Całe rodziny wyszły na ulice! Wyszli wszyscy. Także ci, którzy nie o prawa walczą, a są zwyczajnymi agresorami. Zostawcie kościoły w spokoju. Nie dewastujcie cudzego mienia. Nie dawajcie wladzy pretekstu do odwracania uwagi od głównego problemu. Do tego stopnia rzutuje to na cały protest, ze później Kaczyński w swoim przemówieniu wykorzystuje to, a w moim odczuciu wręcz nakłania do wojny. Kochani bądźcie dzielni, walczymy dalej! Uważajcie na siebie i dobrem zwalczajmy zło. #strajkkobiet #prawakobiet #powiedzkomuś

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

tagi: maffashion, instagram, julia kuczyńska, insta

Źródło: TvTu.pl

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here