Dotychczasowi goście programu „Autentyczni”, gotowi byli na wyznania, na które nigdy wcześniej publicznie się nie zdobyli. Nie inaczej będzie tym razem. W najbliższym odcinku widzowie będą mieli okazję zobaczyć Magdę Gessler jakiej do tej pory nie znali. Emisja na antenie TVN w Poniedziałek Wielkanocny 1 kwietnia o godzinie 20:00.

„Autentyczni” to format, który skradł serca milionów Polaków oraz urzekł widzów swoją szczerością i otwartością. Każdy odcinek jest wyjątkowym wydarzeniem, które gromadzi przed telewizorami rzesze sympatyków oraz nieustannie przybliża szerokiemu gronu odbiorców zróżnicowany sposób postrzegania świata przez osoby w spektrum.

Na autentyczną rozmowę z początkującymi dziennikarzami zgodziła się Magda Gessler – ikona polskiej gastronomii, restauratorka, barwna i niezwykle charyzmatyczna osobowość telewizyjna, malarka i autorka książek. To pełne ciepła spotkanie, będzie szczerą opowieścią dojrzałej kobiety o rodzinie i związkach. Widzowie będą mieli okazję usłyszeć nie tylko piękne historie o miłości, ale i wzruszające wyznania o cierpieniu. W rozmowie tej nie będzie tematów tabu. Pojawią się odpowiedzi na bardzo intymne pytania. Uczestnicy programu podejmą również próbę wyjaśnienia kontrowersji wokół wizerunku Gessler w programie „Kuchenne rewolucje” i nie zawahają się zapytać, czy w codziennym życiu, poza kamerami, jest równie impulsywna, jak w telewizji. 

Niezwykłe spotkanie z Magdą Gessler w „Autentycznych” będzie okazją do poznania innej strony znanej wszystkim Polakom restauratorki, ale także kolejnym krokiem w budowaniu świadomości społecznej na temat spektrum autyzmu. Program, stworzony oryginalnie przez Oliviera Nakache i Erica Toledano pod nazwą „A Talks”, zaprasza osoby ze spektrum autyzmu do roli dziennikarzy, dając im szansę na wyrażenie siebie. Pod okiem Macieja Stuhra i zespołu profesjonalistów, uczestnicy programu przygotowują się do wywiadów, by jak najlepiej poradzić sobie z tym wyzwaniem.