Setki pomysłów na minutę, dziesiątki metrów światełek i 12 wyszukanych dań – w tym programie zobaczymy Magdę Gessler w szale świątecznych przygotowań. „Święta z Gesslerami” już od 20 grudnia w TVN!

Magda Gessler odwiedzi trzy rodziny przygotowujące się do nadchodzącej Wigilii, która z jakiegoś powodu jest dla nich wyjątkowa – każda rodzina to nowy odcinek, inna historia i inne wyzwania. Magda pomoże im odnaleźć się w chaosie przedświątecznej gorączki i zorganizować niezapomnianą uroczystość. 

W finałowym odcinku Magda zaprosi rodziny na wyjątkową ucztę świąteczną, na której znajdą się również jej najbliżsi – Lara Gessler, Tadeusz Müller oraz Mirosław Ikonowicz. 

Rodziny podzielą się na trzy grupy kierowane przez Magdę, Larę i Tadeusza. Każda drużyna przygotuje trzy dania wigilijne, dzięki czemu każdy z członków rodziny Gesslerów będzie mógł popisać się swoją kulinarną wyobraźnią. Rodziny będą też dopieszczać dekoracje, ozdabiać pierniczki, czy wymieniać się sposobami na świąteczne DIY z resztą Gesslerów. 

Premierowa emisja w TVN:

Odcinki 1-3: 20, 21 i 22 grudnia (wtorek, środa i czwartek); godz. 21:35

Odcinek 4: 24 grudnia (sobota); godz. 18:00