Majdanowie – świeżo upieczeni rodzice zaskakują swoim wyglądem

0

Małgorzata Rozenek na swoich mediach społecznościowych udostępniła nowe zdjęcie razem ze swoim mężem. Na zdjęciu zaprezentowała się bez makijażu, jednak większą uwagę internautów przykuł Radosław Majdan, który dokonał pewnej zmiany w swoim wyglądzie.

Małgorzata i Radosław są jedną z najpopularniejszych gwiazd show-biznesu. Z przyjemnością dzielą się z internautami skrawkami swojego życia w postaci zdjęć. Często pokazują na nich swoją rodzinę, a także to w jaki sposób spędzają czas. Małżeństwo ma rzeszę swoich fanów którzy z zniecierpliwieniem oczekują nowych publikacji.

Obserwatorzy z uwielbieniem komentują każde dodane zdjęcie Majdanów. Tym razem opublikowane zdjęcie prezentuje kadr z domu Majdanów, na którym widać jak spędzają czas. Ubrani w wygodne domowe stroje, spędzają wieczór w domu obejmując się na kanapie. Małgorzata na zdjęciu zaprezentowała się bez makijażu, a Radosław Majdan pokazał się bez zarostu. Fani od razu zauważyli zmianę, co przedstawili w komentarzach pod zdjęciem:

– „Radosław w końcu się ogolił”

– „Piękni i młodzi”

– „Mega do siebie pasujecie”

To tylko trzy z widniejących komentarzy napisanych przez zaskoczonych internautów.

Małgorzata nie pozostawiła tych wypowiedzi bez swojego komentarza. Odnosząc się do wyglądu swojego męża napisała: „Radzio bez brody, ja bez Make-upu i pchamy jakoś tę taczkę żywota

Pod zdjęciem widnieją również komentarze obserwatorek zachwyconych wyglądem Rozenek:

– „Bardzo ładne zdjęcie. Takie naturalne.”

– „Gośka, Ty chudzino”

Jak widać Małgorzata oraz Radosław zbierają duże ilości komplementów od fanów.

Dowiedz się więcej: Małgorzata Rozenek-Majdan

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here