Małgorzata Ohme – wiek, życiorys, Rafał, dzieci, facebook, instagram

1

Małgorzata Ohme znana z telewizji od 2013 roku prężnie rozwija swoją karierę w tej dziedzinie zawodowej. Wraz z bratem wychowywana była w pełnej rodzinie aż do czasu, gdy rodzice się rozwiedli. Stało się to, gdy Małgorzata miała 12 lat. To zaważyło na jej przyszłości. Postanowiła pomagać dzieciom, młodzieży i ich rodzinom w trudnych sytuacjach życiowych. W tym celu podjęła studia psychologiczne. Zdobyła doktorat i przez pierwsze lata pracowała jako wykładowca na uczelni, która ją wykształciła. Umiejętności psychologiczne pani Małgorzacie przydały się w życiu prywatnym oraz podczas prowadzenia wielu programów reality show. W telewizji debiutowała jako gość w programach śniadaniowych, udzielając widzom psychologicznych porad. 

Małgorzata Ohme – kim jest, życiorys, kariera

Małgorzata Ohme
Fot.: TVN/FOKUSMEDIA

Małgorzata Ohme z wykształcenia jest psychoterapeutą. Ukończyła psychologię społeczną na Alma Mater w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Jako doktorantka została wykładowcą na tej uczelni. Później została psychoterapeutką Akademickiego Centrum Psychoterapii SWPS.

Była redaktorką naczelną magazynu dla rodziców GAGA oraz serwisu Mamadu.pl. Po dziś dzień prowadzi bloga Oh!me/Magazyn Dla Kobiet (ohme.pl).

Małgorzata Ohme od 2013 roku na stałe zagościła w programach telewizyjnych. Debiutowała jako ekspert w dziedzinie psychologii w programie śniadaniowym „Miasto Kobiet„. Bardzo szybko zdobyła popularność i sympatię widzów. 

Od marca 2013 roku mogła pokazać się telewidzom w programie „Życie od kuchni” emitowanym na kanale TVP2 o godz. 17:20 w każdą niedzielę. W tym programie prezenterka Gosia  Ohme  odwiedzała domy, w których mieszkała rodzina mająca kłopoty. Pokazywała im jak się zdrowo odżywiać w sposób ekonomiczny. Rodzina spotykała się przy stole. 

Małgorzata Ohme od października 2014 roku rozpoczęła program telewizyjny „Okiem Ohme„. Poruszała tam szereg problemów i udzielała porad. Każdy odcinek miał inny temat z życia Polaków. W szczególności był to program kierowany do kobiet. Odcinki emitowane były o godz. 22:00 na amerykańskim kanale TLC, należącym do spółki Discovery. Producentem wykonawczym była firma ToroMedia.

Od 2015 była w Jury Talent Show w TVN dla utalentowanych dzieciaków Aplauz, Aplauz.

Od 2017 r. rozpoczęła pracę jako redaktor naczelny portalu kobieta.onet.pl.

W 2019 stała się jedną z prowadzących program Dzień Dobry TVN. Drugim prezenterem tego programu okazał się Filip Chajzer. Para bardzo widzom przypadła do gustu.

W tym samym roku Małgorzata Ohme podjęła się, również z Filipem Chajzerem, prowadzenia reality show Big Brother Nocą, podczas którego przyglądała się w sposób psychologiczny relacjom, jakie panowały wśród uczestników programu.

Od 2020 mamy okazję oglądać program z Małgorzatą Ohme. Występuje tam ona jako piękna Panna Młoda. Program zatytułowany został „Kto odmówi Pannie Młodej?„. To wersja polska formatu Mery me now.

Małgorzata Ohme – wiek

Gosia Ohme urodziła się 16 maja 1979 roku. W dzieciństwie lubiła najbardziej bawić się kartami do gry. Układała karty w pary, tworzyła królestwa i organizowała figurom karcianym bale. Mało pamięta ze wspólnych zabaw z rodzicami. Obecnie 41-letnia kobieta mocno związana z mediami, bardzo uczuciowa i wrażliwa, chętnie udziela się jako psychoterapeuta i działa na rzecz hospicjów oraz osieroconych dzieci.

Małgorzata Ohme – mąż Rafał Ohme

Małgorzata Ohme swego męża poznała na uczelni wśród wykładowców. Rafał Ohme był psychologiem, a od Gosi był starszy o 11 lat. Wyszła za niego za mąż w wieku 20 lat, w roku 1999.

Zamieszkali w Podkowie Leśnej w nowym domu przez nich wybudowanym. Dom dzielony był z rodzicami pana Rafała. Małżeństwo przetrwało 16 lat, po czym rozpadło się w roku 2015. 

Gosia Ohme próbowała związać się z dziennikarzem Bartoszem Węglarczykiem potem z reżyserem i scenarzystą Jackiem Borcuchem. Jednak relacje te nie były zbyt głębokie i szybko się skończyły.

Małgorzata Ohme – dzieci

Ze związku małżeńskiego z Rafałem Ohme pani Małgorzata ma dwoje dzieci. Jerzy jest synem pierworodnym, natomiast drugie dziecko to córka Klara. Nie udało się jednak, by dzieci mogły dorastać w pełnej rodzinie. W momencie rozwodu RafałaMałgorzaty Ohme, Jurek Ohme miał 12 lat. Tyle samo, co Gosia, gdy doszło do rozwodu jej rodziców.

Małgorzata Ohme – rodzina

Gosia Ohme była bardzo związana ze swoimi rodzicami. W 1991 roku pomimo ich rozwodu miała nadal bardzo dobry kontakt z ojcem, ale brakowało jej jego obecności w codziennym życiu. Ojciec był dla niej bardzo dobry. Często do niego zaglądała. Gdy w listopadzie 2015 roku pożegnał się z tym światem, boleśnie to odczuła. 

Małgorzata Ohme emocjonalnie również była związana ze swoją mamą, Barbarą Sułkowską. Niestety, Ona również odeszła. Wydarzyło się to 3 grudnia 2020 roku. Śmierć obydwojga rodziców była dla pani Małgorzaty wielkim wstrząsem i ciężkim przeżyciem. 

Małgorzata Ohme – instagram, facebook

Małgosia Ohme prowadzi swoje relacje na Instagram pod pseudonimem @gosiaohme (www.instagram.com/gosiaohme/) oraz na Facebook (www.facebook.com/malgorzataohme). Na portalach tych dzieli się z fanami swoimi nowinkami zza kulis kariery zawodowej oraz życia prywatnego. Tam też pokazała się wielokrotnie ze swoją córką, a obecnie pochwaliła się swoim 17-letnim synem Jerzym, którego wcześniej nie pokazywała, ceniąc jego prywatność.

Profil

Pełne imię i nazwisko: Małgorzata Ohme
Data urodzenia: 16 maja 1979 roku
Miejsce urodzenia: —
Wzrost: —
Wykształcenie: absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej
Zawód: psycholożka, dziennikarka
Znana z: Big Brother, Aplauz Aplauz, Życie od kuchni, Okiem Ohme, Oczami matki, Dzień Dobry TVN
Instagram: www.instagram.com/gosiaohme/
Facebook: www.facebook.com/malgorzataohme

Życie gna wciąż do przodu

Małgorzata Ohme ma sporo pracy zawodowej, jednak postanawiając zadbać bardziej o swoje miejsce na Ziemi, podjęła się dodatkowej pracy. Rozpoczęła budowę domu. Stanie on, w osławionym przez Hannę Banaszak, Milanówku (piosenka w wykonaniu piosenkarki nosi tytuł „Truskawki w Milanówku„).  

Gosia Ohme dała się poznać także jako pisarka i jej prace znajdziemy nie tylko na portalach internetowych, ale także w publikacjach książkowych, w których zaznaczyła swój ślad:

  • Dowód dojrzałości” wyd. Ridero (współautorzy: Marzena Boniecka, Janina Bąk, Sylwia Chutnik, Katarzyna Habecka, Alicja Kost, Zosia Kwiatkowska, Magda Mikołajczyk, Laura OgrodowczykMałgorzata Ohme, Kinga Rak, Amanda Waliszewska, Ewa Żmuda Jankowska, Wkurzona Żona).
  • Co z tym życiem?” wyd. Muza, autorzy: Kinga RusinMałgorzata Ohme.
  • Droga do samodzielności. Jak wspomagać rozwój dzieci i młodzieży z ograniczeniami sprawnościGdańskie Wydawnictwo Psychologiczne (Anna Izabela BrzezińskaMałgorzata Ohme, Anna Resler Maj, Radosław Kaczan, Mateusz Wiliński).

Tagi

małgorzata ohme z mężem, magda ohme wiek, rafał ohme gosia ohme, małgosia ohme facebook

Stronę utworzono w dniu: 17/12/2020, Aktualizacja: 17/12/2020

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here