Małgorzata Rozenek-Majdan – wiek, życiorys, ciąża, instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najbardziej znanych osób w polskim show-biznesie. Znana jest przede wszystkim jako prowadząca w programie ”Perfekcyjna pani domu”, ale dała się ona również poznać jako pisarka różnych publikacji literackich. ”Perfekcyjna pani domu” to nie jedyny program, który prowadziła Małgorzata Rozenek, ale to właśnie dzięki niemu stała się aż tak bardzo popularna.

Małgorzata Rozenek – kim jest, życiorys, kariera, ciąża

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot.: Fryta 73/flick.com

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła się 1 czerwca 1978 roku w Warszawie. Znana jest dla wielu osób jako jurorka, prezenterka telewizyjna czy pisarka. Udało jej się ukończyć studia na wydziale Prawa i Administracji w Uniwersytecie Warszawskim, a także zostać doktorantką.

Dla Rozenek pierwszym programem, jaki dostała w telewizji była ”Perfekcyjna pani domu”, dzięki któremu stała się w Polsce znana i rozpoznawalna. W 2013 roku Małgorzata Rozenek postanowiła wydać swoją pierwszą książkę zatytułowaną ”Perfekcyjna pani domu”, która okazała się sporym sukcesem sprzedażowym. Był to również ten sam rok, kiedy Małgorzata Rozenek została jurorką w reality show ”Bitwa o dom”.

W jej karierze był jednak okres, kiedy gwiazda mierzyła się ze sporą krytyką, skierowaną w jej osobę. W tamtym czasie Małgorzata Rozenek postanowiła przyjąć jedną z ofert i została prowadzącą programu ”Projekt Lady”, który okazał się dużym sukcesem. Swój wizerunek udało jej się znacznie ocieplić, kiedy wraz ze swoim mężem wzięła udział w programie ”Azja Express”. Duży przypływ popularności sprawił, że małżeństwo dostało od stacji TVN autorski program Iron Majdan.

Małgorzata Rozenek oraz Radosław Majdan w trakcie jego trwania wykonywali różnego rodzaju zadania w dość ekstremalnych warunkach. W kwestiach prywatnych warto zaznaczyć, że Małgorzata Rozenek obecnie jest w związku małżeńskim z Radosławem Majdanem. Razem z mężem wychowują trójkę dzieci. Dwoje z nich – Tadeusz i Stanisław są dziećmi z poprzedniego związku Rozenek-Majdan, natomiast najmłodsze dziecko – Henryk jest pierwszym potomkiem ze związku z Radosławem.

Iron Majdan – LIVE z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem

Małgorzata Rozenek – wiek

Od dłuższego czasu kwestia wieku Małgorzaty Rozenek jest tematem ożywionych dyskusji. Oficjalnie urodziła się ona 1 czerwca 1978 roku, czyli obecnie ma 42 lata, jednak istnieje spora grupa osób, która szczerze powątpiewa w prawdziwość tych informacji. Według nich Małgorzata Rozenek jest w rzeczywistości o 10 lat starsza, niż to oficjalnie przedstawia. Przemawiać ma za tym między innymi to, że według niektórych źródeł w 1988 roku świętowała ona swoją studniówkę. Rozenek zaprzeczyła jednak tym plotkom, ogłaszając, że krążące w sieci zdjęcie ze studniówki przedstawia zupełnie inną osobę, która posiada te same dane personalne. Na niekorzyść celebrytki pojawił się również zrzut ekranu z jednego z programów telewizyjnych, w którym udział brała właśnie Małgorzata Rozenek. W owym programie była ona opisywana jako 41-latka.

Małgorzata Rozenek – rodzina, związki

Radosław Majdan
Zbigniew Luchciński/ksppolonia.pl

Małgorzata Rozenek jest córką Stanisława oraz Zofii Kostrzewskich. Ma również starszego o pięć lat brata Michała, który z zawodu jest tancerzem baletowym. Celebrytka była łącznie w trzech związkach, które zakończyły się dla niej małżeństwem.

Jej pierwszym wybrankiem był Łukasz Bukaczewski, którego poślubiła, będąc na studiach prawniczych. Niestety po jakimś czasie ich małżeństwo się rozpadło. Po raz drugi na ślubnym kobiercu Małgorzata Rozenek stanęła wraz z Jackiem Rozenkiem, polskim aktorem telewizyjnym oraz teatralnym, którego znaczna część osób może kojarzyć z podkładania głosu dla postaci Geralta z Rivii w serii gier ”Wiedźmin” polskiego studia Cd Projekt Red. Ich związek małżeński trwał 10 lat, a w tym czasie para doczekała się 2 synów – Tadeusza oraz Stanisława. Obaj przyszli na świat, dzięki metodzie in-vitro.

Jej obecnym partnerem jest były polski piłkarz Radosław Majdan, który w trakcie swojej kariery występował na pozycji bramkarza, zarówno w klubie, jak i reprezentacji. Małgorzata Rozenek zaczęła się z nim spotykać w 2013 roku, natomiast trzy lata później, pobrali się. W 2020 roku doczekali się swojego pierwszego, wspólnego potomka – Henryka.

Ojciec Małgorzaty Rozenek

Ojcem Małgorzaty Rozenek jest Stanisław Kostrzewski, polski ekonomista, były wiceprezes Banku Ochrony Środowiska, a także główny doradca gospodarczy Jarosława Kaczyńskiego, prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

Stanisław Kostrzewski był odpowiedzialny w 2002 roku za kwestię finansową kampanii Lecha Kaczyńskiego, kiedy ten kandydował na urząd prezydenta Warszawy. To właśnie on był w dużym stopniu odpowiedzialny za stworzenie Agendy 2005, czyli planu zwycięstwa PiS w wyborach parlamentarnych oraz Lecha Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich. Do 2014 roku pełnił on funkcję skarbnika Prawa i Sprawiedliwości.

Małgorzata Rozenek – facebook i instagram

Małgorzata Rozenek aktywnie udziela się w social mediach i jej fani mogą bez problemu znaleźć jej profil zarówno na facebooku: www.facebook.com/malgorzatarozenek, jak i na instagramie: www.instagram.com/m_rozenek. Celebrytka zwłaszcza upodobała sobie tą drugą platformę, na której udało jej się do tej pory zgromadzić 1,4 mln obserwatorów. Jej fani nie mogą czuć się zawiedzeni, gdyż praktycznie codziennie na jej profilu pojawiają się nowe zdjęcia czy instastories.

Profil

Pełne imię i nazwisko: Małgorzata Rozenek-Majdan (z domu Kostrzewska)
Data urodzenia: 1 czerwca 1978 roku
Miejsce urodzenia: Warszawa
Wzrost: 170 cm
Wykształcenie: wyższe (prawo)
Instagram: www.instagram.com/m_rozenek
Facebook: www.facebook.com/malgorzatarozenek

Zakończenie

Małgorzata Rozenek-Majdan należy do najbardziej znanych polskich celebrytów. Jego bogata i owocna kariera świetnie współgra z udanym życiem prywatnym, którym może się obecnie cieszyć u boku męża Radosława Majdana oraz trójki synów.

Tagi

m_rozenek, małgorzata rozenek w ciąży, małgosia rozenek, gosia rozenek, rozenek insta, małgorzata rozenek insta, instagram

Stronę utworzono w dniu: 21/11/2020, Aktualizacja: 16/12/2020