Castingowe zmagania uczestników „Mam Talent!” nie szczędzą nam emocji! W szóstym odcinku zastrzyk energii zafundował widzom między innymi wielopokoleniowy chór gospel, któremu kiedyś udało się porwać do wspólnego występu samą Agnieszkę Chylińską. Już za tydzień na scenie programu zagości footballowy mistrz z Kołobrzegu, 5-letni perkusista z Olsztyna czy Kapela Cymbalistów z Ełku.

Występy na scenie „Mam Talent!” to nie tylko brawurowe debiuty, ale również emocjonujące powroty po latach. W szóstym odcinku na scenie pojawił się chór gospel, który już kiedyś prezentował swoje umiejętności przed jurorami. Członkowie formacji Gospel Joy gościli w 6. edycji show, zachwycając publiczność i porywając do wspólnego występu Agnieszkę Chylińską. Oprócz popisów wokalnych, w 6. odcinku mieliśmy okazję zobaczyć również wrocławskiego iluzjonistę czy mistrzynię skakanki prosto z Londynu.

Już za tydzień kolejna dawka emocji! Na scenie „Mam Talent!” pojawią się m.in. mistrz balonowych rzeźb, artystka tworząca obrazy z płyt kompaktowych czy profesjonalni awiterapeuci w towarzystwie swoich pierzastych podopiecznych.

Siódmy odcinek najnowszej edycji „Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN w sobotę 15 października o godzinie 20:00. Program dostępny jest również w Player.pl, gdzie widzowie mogą zobaczyć też 13 poprzednich edycji. Opisy uczestników dostępne są w załączeniu.