MasterChef Junior Polska to jeden z najpopularniejszych programów o gotowaniu w Polsce, który po raz kolejny rozpoczął poszukiwania następnego młodego szefa kuchni. Z uwagi na pandemię koronawirusa, tym razem castingi odbędą się online, co da szansę większej liczbie osób na udział w nagraniach i zaprezentowanie swojego niezwykłego talentu. Zapowiada się na prawdziwe kulinarne trzęsienie ziemi!

Wszyscy zainteresowani udziałem w programie MasterChef Junior zobligowani są wypełnić formularz zgłoszeniowy na oficjalnej stronie masterchefjunior.tvn.pl. Tym sposobem, poniekąd dzięki zaistniałej sytuacji pandemicznej, każdy zainteresowany udziałem w programie ma szansę na zaprezentowanie swoich kulinarnych możliwości, nawet pomimo znacznej różnicy dzielącej odległości, pomiędzy miejscem zamieszkania, a studiem nagrań programu.

Zgłoszenia do najnowszej, szóstej edycji programu MasterChef Junior będą przyjmowane do 17 listopada, a w castingach mogą wziąć udział przyszli młodzi kucharze w wieku od 8 do 13 lat, przy czym wymagane jest ukończenie 8 lat lub jeszcze nie skończenie 13 lat w dniu 03.12.2020 

Zwycięzcy Masterchef Junior w poprzednich edycjach

Wśród zwycięzców poprzednich edycji, którzy poznali już smak wygranej w tym programie są: Natalia Paździor, Julia Cymbaluk, Bartosz Kwiecień, Paulina Foremny i Gaja Suchocka. Na zwycięzcę najnowszej edycji, czeka upragniony tytuł najlepiej gotującego dziecka w Polsce oraz nagroda pieniężna!

Niezmiennie w jury programu MasterChef Junior pojawią się Anna Starmach, Mateusz Gessler i Michel Moran.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doradca smaku w TVN: Michel Moran, Robert Sowa, Andrzej Polan

Casting – zapowiedź

Źródło: TvTu.pl/TVN

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here