MasterChef Polska (9 sezon) startuje już we wrześniu. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 6 września o godz. 20:00 i będzie można go obejrzeć w stacji TVN oraz na VOD Player. Ta edycja jest wyjątkowa, ponieważ pierwszy raz w historii programu wszystkie castingi odbyły się wyłącznie drogą internetową. Internauci wybrali trzech faworytów, którzy wraz z pozostałymi uczestnikami powalczą o zwycięstwo w programie. Wymarzony fartuch MasterChef założy tylko czternastu uczestników.

Źródło: TVN

MasterChef Polska 2020 – co czeka na uczestników 9. edycji?

Już po raz dziewiąty kucharze-amatorzy spróbują swoich sił i staną przed surowym i wymagającym jury: Magdaleną Gessler, Anną Starmach i Michel Moran. Na zwycięzcę czeka 100 tys. złotych oraz kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej. Zanim jednak stanie on na podium będzie musiał pokonać pozostałych konkurentów w rożnych konkurencjach.

W 9. edycji MasterChef Polska uczestnicy będą musieli przygotować dania inspirowane osobowością członków jury, co będzie z pewnością nie lada wyzwaniem. Zanim jednak czternastu najlepszych zmierzy się w kulinarnych konkurencjach, będą musieli przejść przez pierwsze zadanie, czyli krojenie cebuli, marchewki oraz przygotowanie ciasta na naleśniki.

Gotowanie po wawelsku

W nadchodzącej edycji po raz pierwszy od dziewięciu lat jedna z konkurencji rozegra się na Wawelu, a przygotowane potrawy oceniane będą przez dziesięciu wybitnych szefów kuchni. Uczestnicy będą mieli okazję również poznać miejsca, w których powstaje nowoczesna kuchnia polska na światowym poziomie. 9 edycja MasterChef Polska zapewni widzom dużo emocji i dobrej zabawy.

Uczestnicy 9 edycji MasterChef
« z 27 »

Fot: TVN/Michał Stawowiak/FokusMedia

MasterChef – gdzie obejrzeć online?

Odcinki możecie zobaczyć na antenie TVN oraz platformie VOD Player.pl na żywo lub przez retransmisje online.

Fot. główna: TVN/Michał Stawowiak

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here