Do biblioteki Playera dołączyły trzy nowe zagraniczne seriale – „Masz rację, kochanie”, „Step” i „Zniewoleni”. To propozycje premium z tureckiego rynku. Pierwszy to komediowe spojrzenie na relacje damsko-męskie, drugi to wciągająca i wysoko oceniana przez krytyków produkcja kryminalna, a trzeci – mroczna historia z miłością w tle. Wszystkie trzy seriale zadebiutowały w Polsce w tym tygodniu i można je oglądać tylko na Playerze!  

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Królowa metamfetaminy – nowa seria dokumentalna o narkobiznesie Lori Arnold

Player stale rozwija swoją bibliotekę, dodając do niej nowe filmy i seriale. Oprócz produkcji własnych – Player Original – inwestuje też w popularne tytuły z rynków zagranicznych.  W ubiegły roku premierę w serwisie miała belgijska produkcja „Dzień” oraz brytyjski serial „Ofiara”. Tym razem do biblioteki serwisu dołączyły trzy seriale prosto znad Bosforu!

Serial Masz rację, kochanie

Komediowy serial o relacjach damsko-męskich. Opowiada historię związku Emira i Nili, a przy okazji rzuca światło na zawiłe i niejednokrotnie dość kuriozalne relacje między mężczyznami i kobietami. A wszystko to w lekkiej formule – bliskiej kabaretowym skeczom. „Masz rację, kochanie” to wywołujący uśmiech na twarzy i ciepłe emocje serial pokazujący codzienność w krzywym zwierciadle. Jego zaletą są offy bohaterów, które odkryją przed widzami ich myśli.

Serial Step

Często określany jako turecki „True detective”, to wciągająca i wysoko oceniana przez krytyków produkcja będąca hołdem dla klasycznego policyjnego kryminału. Doświadczony szef policji Seyfi i nowicjusz Nuri Pamir rozpoczynają śledztwo w sprawie zabójstwa dziecka. Dochodzenie prowadzi ich do pana Abbasa i jego pięknej córki Dilary, którzy są dobrze znanymi osobami w swoim środowisku i jedną z najbogatszych rodzin w okolicy. Kto zamordował dziecko? Dlaczego doszło do tragedii? Czy sprawcy są kryci przez lokalne elity? „Step” to idealna propozycja dla wszystkich fanów serialu Player Original „Szadź”.

Serial Zniewoleni

Turecki serial w klimacie horroru z tajemnicą w tle. Historia miłości dwojga ludzi, których dzieli wiele, ale łączy jedno – oboje mają za sobą bolesną przeszłość. Büşra po przeżytej traumie postanawia wrócić do rodzinnego miasta. W rodzinnych stronach kobieta spotyka Selima, który, podobnie jak ona, nie uporał się jeszcze z demonami przeszłości. Dwoje młodych ludzi rozpoczyna wspólną podróż. Nie zdają sobie sprawy, że staną się uczestnikami serii paranormalnych zdarzeń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Skazana – premiera najnowszego serialu Player Original

Trzy seriale zadebiutowały w tym tygodniu na Playerze! Zapraszamy do oglądania!

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here