Mieszkanie na miarę, gdzie czujemy się jak w prawdziwym domu, to nie lada wyzwanie. Maciej Mindak i Agnieszka Musiał – Chmielnik wiedzą doskonale jak wyszperać i urządzić „Mieszkanie na miarę”. 

Mieszkanie prosto od dewelopera czy z rynku wtórnego? W starej kamienicy czy w bloku? Kuchnia zamknięta czy połączona z salonem? Taniej, ale ze starą instalacją do wymiany? Czy może drożej, ale bez potrzeby dokonywania licznych napraw?

O programie

Kiedy kupujemy wymarzone mieszkanie musimy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników.  Można też skorzystać z pomocy specjalisty. Maciej Mindak jest doświadczonym agentem nieruchomości, który doskonale wie, jak znaleźć na rynku prawdziwe perełki. W każdym odcinku “Mieszkania na miarę” przedstawi uczestnikom programu trzy propozycje domów, które mieszczą się w ustalonych wcześniej założeniach budżetowych. Kiedy bohaterowie wybiorą mieszkanie, które spełnia ich potrzeby do Macieja Mindaka dołączy architektka Agnieszka Musiał – Chmielnik. Eksperci wspólnie wyremontują i urządzą wybrane lokum. To mistrzowie w swoim fachu, którzy są skarbnicą patentów na praktyczne, pomysłowe i po prostu piękne rozwiązania. 

Mieszkanie na miarę: premiera w TVN Style

PREMIERA programu Mieszkanie na miarę: 5 GRUDNIA, PONIEDZIAŁEK, GODZ. 22.25 w TVN STYLE. Pierwszy odcinek będzie emitowany także na antenie TVN, 10 grudnia o godzinie 16.55.