Widzowie TVN już od dzisiaj (9 października) będą mieli okazję, po raz pierwszy w historii polskiej wersji programu, śledzić zmagania uczestników, którzy staną przed szansą wygrania aż 2 milionów złotych! Przed nami 2 tygodnie niesamowitych emocji, zwieńczonych Wielkim Finałem zaplanowanym na piątek 20 października o godzinie 20:00.

Milionerzy: 7 pytań furtką do 2 baniek

Edycja specjalna „Milionerów” będzie się składać z dziewięciu odcinków. W ośmiu zawodnicy wygrywać będą pieniądze w regularnej wersji, natomiast w dziewiątym finałowym, osoby które w odcinkach eliminacyjnych odpowiedziały na minimum 7 pytań, mogą stanąć do walki o 2 miliony złotych!

Precedensem będzie to, że ktoś zagra z Hubertem DWA RAZY: raz w eliminacjach i drugi raz w finale. Dodatkowa atrakcja to RUCHOMY PROG GWARANTOWANY we wszystkich 9 odcinkach. Pierwszy próg zostaje na 1000 zł, a wyżej, po każdym pytaniu Hubert pyta gracza czy to tu chce zablokować gwarantowana sumę.

Najszybszy uczestnik w finale dostanie od prowadzącego ofertę – będzie musiał zainwestować część swojej dotychczasowej wygranej, aby wejść do gry o 2 mln. Do ostatecznej kwoty wygranej przez finalistę wchodzi pozostała kwota z eliminacji oraz cała wygrana z finału. Wszystkie wygrane w Wielkim Finale są podwojone już od pierwszego pytania.

Jeśli najszybszy uczestnik w eliminacjach odcinka finałowego nie będzie chciał zaryzykować i odmowi wejścia z częścią swojej dotychczasowej wygranej, zachowuje tę kwotę. Pozostali uczestnicy, którzy przeszli eliminacje, ale nie zagrają w finale również zachowują sumę wygraną z odcinka eliminacyjnego.

Milionerzy: premiera odcinka

Odcinki specjalne będą emitowane dzisiaj, od 9 października z Wielkim Finałem, czyli grą o 2 miliony zaplanowanym na piątek 20 października o godzinie 20:00.