Serialowa biblioteka najlepszego serwisu z jakościowymi treściami bez opłat – VOD.pl – właśnie powiększyła się o kolejny hit zagraniczny, tym razem ze Skandynawii – „Millennium”, czyli ekranizację bestsellerowej trylogii Stiega Larssona. Wszystkie odcinki produkcji od dziś tylko w VOD.pl!

Lokalny dostawca jakościowych seriali, filmów, programów całkowicie bez opłat zaprasza na kolejną gorącą nowość serialową. „Millennium” to niewątpliwie tytuł, o którym słyszeli wszyscy wielbiciele skandynawskich kryminałów. Tytuł po raz pierwszy dostępny za darmo tylko w VOD.pl. Wszystkie sześć odcinków serii dostępne są w serwisie.

Zakręcona sieć zbrodni i sekretów: Millennium

„Millennium”, czyli serialowa adaptacja bestsellerowej trylogii Stiega Larssona, w skład któtej wchodzą: „Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet”, „Dziewczyna, która igrała z ogniem”, „Zamek z piasku, który runął”). Trzymające w napięciu połączenie mrocznej wielowątkowej historii kryminalnej z wciągającym thrillerem psychologicznym.

Norwegia w połowie lat 60. ubiegłego stulecia. W tajemniczych okolicznościach przepada bez wieści 16-letnia Harriet Vanger, członkini bogatej i wpływowej rodziny przedsiębiorców. 40 lat później Mikael Blomkvist (Michael Nyqvist), dziennikarz, którego specjalnością jest wyciąganie na światło dzienne podejrzanych operacji finansowych światowych korporacji, zostaje poproszony o pomoc w rozwiązaniu zagadkowego zaginięcia sprzed lat. Biorąc pod lupę historię rodziny Vangerów, Mikael krok po kroku odkrywa coraz bardziej szokujące fakty. Kiedy wydaje się, że sprawa trafiła w martwy punkt, niespodziewanie dziennikarz otrzymuje wsparcie ze strony genialnej hakerki Lisbeth Salander (Noomi Rapace). Kolejne elementy łączą się w całość i przybliżają do rozwiązania przerażającej układanki…

„Millennium” to kolejna po „Peaky Blinders”, „Błędzie w sztuce”, „Victorze Lessard”, „Upadku” i „Mostem nad Sundem” zagraniczna serialowa nowość, która czeka na użytkowników serwisu VOD.pl. W ostatnich tygodniach biblioteka serwisu tytułów telewizyjnych powiększyła się o kolejne tytuły: „Układ warszawski”, „Receptura”, „Pułapka”, „Pod powierzchnią”, „Szóstka”, „Kod genetyczny” czy „Królestwo kobiet”.

Wszystkie 6 odcinków „Millennium” całkowicie bez opłat już dziś tylko w VOD.pl.