Za kilka tygodni w serwisie zadebiutuje nowy tytuł pod marką Player Original. „Misja” to ko(s)miczna seria, jakiej jeszcze nie było dla wszystkich wielbicieli absurdalnego humoru. Projekt jest efektem współpracy Playera i Grupy Filmowej Darwina. Pierwszy sezon składać się będzie z 10 odcinków i trafi do biblioteki player.pl już 22 czerwca.

Jakiś czas temu informowaliśmy o współpracy Playera z Grupą Filmową Darwin. W kwietniu w ofercie Playera znalazły się dotychczasowe produkcje popularnej grupy youtuberów-filmowców. A już za kilka tygodni do oferty serwisu trafi zapowiadany nowy projekt pod marką Player Original – „Misja”.

Misja – o co chodzi?

Akcja „Misji” – ko(s)micznej serii, jakiej jeszcze w Polsce nie było – przeniesie widzów do 2060 r. do międzynarodowej bazy kosmicznej. Na przestrzeni 10 odcinków użytkownicy Playera będą obserwować zmagania polskiej załogi. W jej skład wchodzi pięciu śmiałków. Jedno jest pewne: nie są to typowi zdobywcy galaktyki, jakich możemy znać z naszej popkultury. Każdy z nich ma swoje specyficzne przyzwyczajenia i cechy osobowości, które sprawiają, że załoga polskiej podstacji nr 15 jest absolutnie nie do podrobienia!

Misja – obsada

Na czele „Misji” stoi komandor Iwona (Anna Stela). To ona również jest autorką projektu. Ma jednak jeden problem: zamiast dowodzić grupą ludzi, wolałaby projektować. Dr Paweł (Jan Jurkowski) z kolei to jedyny medyk w bazie i kolejna „osoba na odpowiednim miejscu”.  Jak nikt, boi się zarazków kosmitów, chorób, a nawet… sztućców! Generalnie wszystkiego, co może nie być sterylne. Drugą kobietą na „Misji” jest biolog Eliza (Julia Wyszyńska), specjalistka od upraw wszelkiego rodzaju roślin i wielka fanka tworzenia nowych, zupełnie niestworzonych gatunków. Prywatnie kobieta jest żoną Arka (Marek Hucz), pokładowego programisty, odpowiadającego za mniej lub bardziej sprawne działanie systemów. Sam ma jedną wadę: wieczną sklerozę, ciągle o czymś zapomina. Grupę wysłanników galaktycznych zamyka Andrzej (Paweł Mitrowski), poczciwy kwatermistrz, który nadaje się do wszystkiego tylko nie do tej fuchy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Agencje kosmiczne testują nowy system obrony planetarnej. Statek kosmiczny spróbuje zmienić trajektorię księżyca asteroidy

Ten bardzo „nie na miejscu” skład ma do zrealizowania dwa ważne cele. Po pierwsze: przeżyć! Po drugie: rozbudować bazę, dociągnąć „Misję” do końca i sprawić, żeby jej rezultat był pozytywny. Czy to jednak wykonalne?

Pierwsza seria „Misji” składa się z 10 odcinków. Każdy z epizodów to inna historia, ukazująca problemy i życie w podstacji nr 15. Całość z dużym przymrużeniem oka. Nie zabraknie odjechanego humoru, błyskotliwych dialogów i nawiązań do otaczającej nas rzeczywistości.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Czarne dziury – dane z 19 obserwatoriów mogą pomóc testować ogólną teorię względności

Wisienką na torcie każdego odcinka będą gościnne gwiazdorskie występy. W pierwszym odcinku użytkownicy Playera oprócz stałej obsady „Darwinów” zobaczą także Joannę Brodzik i Hannę Śleszyńską.

Premiera

Premiera najnowszej produkcji Player Original „Misja” już 22 czerwca tylko w Playerze!

Fot.: Player

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here