W sobotę w Crucible Theatre w Sheffield rozpocznie się najważniejsza impreza snookerowego sezonu – mistrzostwa świata, w których wystąpią największe gwiazdy dyscypliny. Każdy mecz turnieju dostępny będzie na żywo i na żądanie w pakiecie Eurosportu w Playerze.

Mistrzostwa świata potrwają do 2 maja. Widzowie Eurosportu będą mogli obejrzeć najważniejsze spotkania turnieju, a każdy mecz dostępny będzie na żywo i na żądanie w pakiecie Eurosportu w Playerze. W Crucible Theatre w Sheffield swoje wielkie umiejętności zaprezentują m.in. Ronnie O’Sullivan, Neil Robertson, Judd Trump i broniący tytułu Mark Selby.

Przez najbliższe trzy tygodnie rywalizację najlepszych snookerzystów świata skomentują eksperci Eurosportu: Rafał Jewtuch, Przemek Kruk, Michał Ebert, Grzegorz Biernadski i Jarosław Kowalski.

Snooker jest od lat jednym z głównych filarów niezrównanej oferty Eurosportu. Przez cały sezon widzowie Eurosportu i użytkownicy Playera mogą oglądać tysiące godzin transmisji z najważniejszych turniejów. Korzystając z pakietu Eurosportu w Playerze fani sportu zyskują dostęp także do innych wyjątkowych wydarzeń: Speedway Grand Prix, trzech tenisowych turniejów Wielkiego Szlema, wyścigów kolarskich na czele z wielkimi tourami, europejskich pucharów w piłce ręcznej, sportów motorowych i zimowych, a także igrzysk olimpijskich.