Nadchodzi wielki finał Hotel Paradise 2!

0

Hotel Paradise to nieoczekiwany hit od pierwszej edycji, emitowany na antenie TVN7. Wielkimi krokami zbliża się finał drugiej edycji najgorętszego programu jesieni 2020. Z pewnością odcinek obowiązkowy dla wszystkich fanów rozrywkowej produkcji, obejrzymy już 19 listopada o stałej porze – 20:30.

Finał zapowiada się bardzo ciekawie ponieważ nadal nie ma mocnych faworytów do wygrania nagrody głównej – 100 tysięcy złotych. Pary przekonują nas do prawdziwych uczuć lecz do końca nie znamy ich zamiarów. Rywalizacja toczy się zarówno o pieniądze jak i o miłość dlatego Hotel Paradise wzbudza duże zainteresowanie i emocje wśród widzów.

Wszystko o programie: Hotel Paradise Polska

Do finału przechodzi tylko jedna para, która przekona, przez okres trwania edycji innych uczestników o prawdziwym uczuciu. A my przekonamy się o tym dopiero, gdy para finałowa zdecyduje: czy wybierają miłość dzieląc się nagrodą, czy jedno z nich zgarnia całą wygraną pokazując swoje prawdziwe oblicze.

Czy któryś z uczestników okaże się świetnym aktorem? Czy możliwe są uczucia w telewizyjnym show? Nie przegapcie ostatnich dwóch tygodni z Hotel Paradise, bo emocje sięgną zenitu! Wielki finał już w czwartek, 19 listopada o 20:30 w TVN7.

PAMIĘTAJ – od zawirowań na egzotycznej wyspie odpoczniemy tylko na chwilę. Kolejna trzecia edycja pojawi się już w przyszłym roku. Castingi ruszyły 20 października. Pisaliśmy o tym tutaj.

Źródło: TvTu.pl/TVN 

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here