Kod PIN do karty bankomatowej, imię nieaktualnej miłości sprzed lat, czy nieprzemyślany napis na czole – temat błędów młodości i nieudanych ozdób na ciele to studnia bez dna, dlatego już wkrótce z drugim sezonem wracają specjaliści od przykrywania „Najgorszych polskich tatuaży”! Jedno jest pewne – pomysłowości i kreatywności nie będzie można odmówić żadnemu bohaterowi tej serii.

Program Najgorsze polskie tatuaże

Każdy z nas zna kogoś, kto posiada nieudany tatuaż i nie może już na niego patrzeć. Kiedyś wyglądał fajnie, ale teraz stanowi powód do wstydu, gdyż najczęściej powstawał pod wpływem impulsu. Bohaterowie drugiej serii „Najgorszych polskich tatuaży” trafią w ręce profesjonalnych tatuażystów, ponieważ wyzwania przykrycia niechcianych „dziar” podejmą się znani z pierwszego sezonu – Sebastian „Junior”, Kaja, Tomek, Paweł oraz najnowsza w zespole – Magda – która na co dzień tatuuje w Irlandii.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ach, ta impreza! – nowy program TVN Style z dobrą zabawą

Wyspecjalizowani w swoim stylu, doświadczenie zbierali latami, teraz stają oko w oko ze zmorą każdego artysty – fuszerką i nieudanymi ozdobami na ciele. Oni już nie raz udowodnili, że sztuką jest zrobić dobry tatuaż, ale jeszcze większą jest przykryć fatalny! Z czym przyjdzie im się zmierzyć tym razem?

Najgorsze polskie tatuaże – sezon 2

Najgorsze polskie tatuaże 2 zadebiutują na antenie TTV już 30 sierpnia. Premierowe odcinki emitowane będą w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55. 10-odcinkowa seria dostępna będzie również w serwisie Player.pl.

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here