Najlepsze filmy akcji. Top 5 produkcji wartych obejrzenia

Kino akcji jest bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych gatunków filmowych. Takie produkcje charakteryzują się dynamiczną fabułą, która obfituje w sceny kaskaderskie, bijatyki, strzelaniny, czy pościgi samochodowe. Przedstawiamy 5 produkcji, które zdecydowanie warto zobaczyć.

TOP 5 filmów akcji, które musisz zobaczyć

W poniższym zestawieniu filmów znajdziesz tytuły, których akcja wciągnie Cię na długie godziny. Przygotuj smaczne przekąski i rozkoszuj się spektakularnymi pościgami, strzelaninami oraz wieloma innymi znakomitymi poczynaniami bohaterów.

1.    „Top Gun: Maverick”

„Top Gun: Maverick” to sequel, na który czekaliśmy aż 36 lat. W tej części Pete Mitchell staje na czele grupy szkolącej uczestników wyjątkowej misji. W tych okolicznościach spotka się z synem oficera „Goose”, który przed wielu laty zginął w trakcie wymagającego zadania. Pete musi zmierzyć się z przeszłością – czy poradzi sobie ze wspomnieniami?

2.    „Uprowadzona”

Bryan to były szpieg, dla którego najważniejsza jest jego nastoletnia córka. 17-latka wybiera się na wycieczkę do Paryża i zostaje tam uprowadzona. Bryan staje na głowie, aby odzyskać swoje dziecko. Czy uda mu się wyrwać ukochaną córkę z rąk oprawców?

3.    „Transporter”

Były komandos Frank, pracuje jako transporter. Podczas pracy kieruje się jasnymi zasadami – żadnych nazwisk, nie zmieniaj warunków umowy, a także nie zaglądaj do przesyłki. W jego klarowny system zamęt wprowadza gang handlarzy, którzy zlecają mu przewiezienie nietypowego ładunku – pięknej kobiety. Frank staje się częścią śmiertelnie groźnej intrygi – czy uda mu się wyjść z tego cało?

4.    „Kill Bill”

„Kill Bill” to kultowy film Quentina Tarantino, którego nie mogło zabraknąć w tym zestawieniu. Zawodowa zabójczyni postanawia porzucić swoją dotychczasową pracę. W dniu ślubu zostaje postrzelona i zapada w śpiączkę. Po wybudzeniu chce zemścić się na osobach, które chciały zabić ją, a zamiast tego zabiły jej nienarodzone dziecko.

5.    „Matrix”

Kolejna kultowa pozycja na naszej liście to „Matrix”. Neo to genialny haker, który nawiązuje kontakt z tajemniczym Morfeuszem. Człowiek ten obiecuje mu przekazać wiedzę o prawdziwym kształcie rzeczywistości. Jak się okazuje, świat, w którym żył Neo, jest fikcją.

Telewizja online – kino akcji w Twojej kieszeni

Sięgnij po telewizję online, która pozwoli Ci oglądać filmy akcji, a także wiele innych ulubionych programów zawsze wtedy, gdy masz na to ochotę. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz – telewizja w telefonie będzie Ci towarzyszyć na każdym kroku. Gdzie znaleźć korzystną ofertę telewizji online? INEA proponuje jedną z najbardziej atrakcyjnych opcji na rynku.

Telewizję w telefonie INEA Online TV można używać nawet na 3 urządzeniach jednocześnie. Do tego możesz wybierać spośród ramówki ponad 100 kanałów: sportowych, filmowych, muzycznych, informacyjnych itd.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl