Najpopularniejsze zestawy LEGO STAR WARS wśród dzieci

Szukasz najlepszych zestawów Lego Star Wars w galaktyce? Jesteś we właściwym miejscu. Od początku swojej działalności w 1999 roku, seria Lego Star Wars jest niezmiennie jedną z najpopularniejszych. Od miniaturowych modeli myśliwców po gigantyczne odtworzenia Sokoła Millennium — zestaw Lego Star Wars pasuje do wszystkich grup wiekowych, umiejętności i przedziałów cenowych. A my jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci znaleźć najlepsze dla Ciebie zestawy.

W ciągu ostatnich 20 lat wydano ponad 800 zestawów Lego Star Wars, obejmujących całą sagę Skywalker i prawie każdy spin-off Gwiezdnych Wojen, jaki kiedykolwiek istniał. Nie każdy z tych 800 zestawów był wyjątkowy: na przykład mieliśmy nie mniej niż osiem różnych wersji Landspeedera Luke’a Skywalkera. I wielu z nich już dawno odeszło w niepamięć. A więc: jak wybrać najlepsze zestawy Lego Star Wars? Mamy nadzieję, że możemy pomóc. W tym przewodniku podsumowaliśmy najlepsze zestawy Lego Star Wars, które są obecnie dostępne w bazie klocków Lego.

Zestaw LEGO 75290 Star Wars – Kantyna Mos Eisley

Zestaw Mos Eisley Cantina przedstawia jedną z najbardziej lubianych lokalizacji Gwiezdnych Wojen w 3187 częściach. Model odtwarza zarówno wnętrze, jak i zewnętrzną stronę Cantiny, z paskiem w kształcie litery U, paskiem Cantina i mnóstwem niesmacznych postaci. Fani mogą również ponownie przeżyć moment, w którym Han Solo i Greedo spotykają się po raz ostatni i raz na zawsze zdecydować, kto strzelił pierwszy. Zestaw Mos Eisley Cantina zawiera 21 minifigurek — w tym Luke’a Skywalkera, C-3PO i Chewbaccę — pozwalających graczom odgrywać różne scenariusze w podziemiu Gwiezdnych Wojen.

LEGO 75243 Star Wars Slave I – edycja rocznicowa

Wraz z wydaniem zupełnie nowej generacji filmów, programów telewizyjnych i komiksów o Gwiezdnych Wojnach nie powinno dziwić, że nie wszystkie dzieciaki wiedzą, czym jest Slave 1. W rzeczywistości nawet wielu zagorzałych fanów Gwiezdnych Wojen może nie od razu znać słynnego statku kosmicznego Boby Fetta. Ta edycja z okazji 20. rocznicy została nieznacznie przeprojektowana, co pozwala na większą szczegółowość i wierniejsze odtworzenie tego fajnego statku. W zestawie minifigurki to Boba Fett, Han Solo, Zuckuss, 4-LOM i ekskluzywna księżniczka Leia z okazji 20. rocznicy. W ilości 1007 sztuk jest to świetny zestaw pośredni lub zabójczy przedmiot kolekcjonerski.

LEGO 75238 Star Wars Bitwa na Endorze

Jednym z najbardziej przyjaznych miejsc do spędzania czasu w całym uniwersum Gwiezdnych Wojen bez wątpienia byłaby Wioska Ewoków na Endorze, spokojna wioska z fortem na drzewie, zamieszkana przez przyjaznych, ale zaciekłych Ewoków. Wioska Ewoków, pokazana w Return of the Jedi, to miejsce, w którym Luke i Leia dowiadują się, że są bratem i siostrą, a teraz tę kultową scenę i wiele innych można wiernie odtworzyć w formie Lego za pomocą tego szczegółowego i w pełni funkcjonalnego zestawu konstrukcyjnego. Zdecydowanie najfajniejszą częścią jest działająca pułapka sieciowa… ta sama, która usidliła naszych bohaterów w filmie!

LEGO 75095 Star Wars TIE Fighter

To jeden zestaw, który jest repliką tego, co widzieliśmy w wielu scenach bitewnych w Gwiezdnych Wojnach. Jeśli oglądałeś Gwiezdne Wojny, jest duża szansa, że widziałeś tam ten myśliwiec. Jak zawsze LEGO przywiązało dużą wagę do detali tego zestawu. Ceglana forma imperialnego myśliwca ma delikatne części, które można zobaczyć w prawdziwym wydaniu. Myśliwiec ma otwierany górny właz, do którego bez trudu wślizgną się Twoje minifigurki. Poza tym ma minifigurkę pilota myśliwca TIE™, którą można zobaczyć tylko w tej wersji. Minifigurka jest wyposażona w pistolet blasterowy. Jeśli chcesz, aby Twoja minifigurka była bezpieczna podczas ataku rebeliantów, możesz z łatwością zamontować swój zestaw na stojaku wystawowym. Tam możesz znaleźć więcej naszych liczb i faktów na tablicy informacyjnej.

Podsumowując

Jest coś wyjątkowego w składaniu zestawów Lego Star Wars. Wybrane zestawy pokazują jedne z najbardziej kultowych momentów sagi Gwiezdnych Wojen. Pamiętaj, aby bawić się zestawem, który wybierzesz i niech moc będzie z tobą.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na TvTu: redakcja@tvtu.pl