Pierwszy miesiąc jesieni na kanale CBS Reality będzie obfitował w wiele nowości. We wrześniu zapraszamy na 1. i 2. sezon programu „Śladami morderców”. Prowadzący serii podróżują do miejsc zbrodni i ponownie analizują dowody zebrane w trakcie śledztw, a także spotykają się z policją, krewnymi ofiar, świadkami, dziennikarzami i ekspertami. W nadchodzącym miesiącu wyemitowany zostanie także 1. sezon programu „Największe zagadki świata” badającego tajemnice, które pomimo nowoczesnej technologii i postępu naukowego nadal pozostają nierozwiązane. We wrześniu zobaczymy również 3. sezon serii true-crime „Więzy zbrodni”, która śledzi pracę funkcjonariuszy organów ścigania dążących, niekiedy przez wiele długich lat, do wymierzenia sprawiedliwości. Na antenie pojawi się również 2. sezon produkcji „Gdy zaginięcie oznacza najgorsze”. Seria ukazuje z bliska wpływ, jaki zaginięcie osoby ma na jej najbliższą rodzinę oraz analizuje policyjne procedury i pokazuje zmiany zachodzące
w przebiegu śledztwa.

„Więzy zbrodni”, od 4 września o 21:00

Od 4 września kanał CBS Reality zaprasza na emisję 1. i 2. sezonu programu „Śladami morderców”. W serii true crime aktorka Emilia Fox, gwiazda serialu „Milczący świadek” oraz czołowy brytyjski kryminolog, profesor David Wilson, próbują rozwiązać zagadkę najbardziej odrażających morderstw w Wielkiej Brytanii. Połączenie dokumentu z dramatem to zupełnie nowa telewizyjna mieszanka, w której w każdym odcinku widzowie poznają nową zagadkę nierozwiązanego przestępstwa.

Emisja serii „Śladami morderców” od poniedziałku do piątku o 22:00, od 4 do 14 września.

W nadchodzącym miesiącu CBS Reality poleca widzom 1. sezon serii „Największe zagadki świata”, która bada niektóre z najbardziej niezwykłych i nieprzemijających zagadek związanych z historią i życiem na Ziemi oraz poza nią. Dzięki nowym analizom i rozmowom
z ekspertami, materiałom archiwalnym i wysokiej jakości rekonstrukcjom, każdy z odcinków odkrywa, bada i sugeruje rozwiązania, lecz nigdy nie jest w stanie ich do końca wyjaśnić.

Emisja programu „Największe zagadki świata” w soboty i niedziele od 14:00, od 16 września do 7 października (po cztery odcinki).

We wrześniu na kanale pojawi się także 3. odsłona serii true-crime „Więzy zbrodni”. Najnowszy sezon bada moc genealogii i nowoczesnych technik kryminalistycznych wykorzystywanych przez organy ścigania do ujawnienia i wymierzenia sprawiedliwości w nierozwiązanych sprawach zabójstw i przestępstw seksualnych.

Nowy sezon programu „Więzy zbrodni” od poniedziałku do piątku o 21:00, od 4 do 29 września.

18 września z kolei zadebiutuje 2. sezon serii „Gdy zaginięcie oznacza najgorsze”. Każdy odcinek zbudowany jest wokół jednej rozstrzygniętej sprawy, której przyglądamy się od momentu zgłoszenia zaginięcia przez rodzinę, aż do skazania odpowiedzialnego za morderstwo. Każdy przypadek przedstawiony jest w czasie rzeczywistym i płynnie łączy procedury policyjne wraz z emocjami bliskich na kolejnych etapach śledztwa – od dochodzenia po aresztowanie, oskarżenie i skazanie mordercy.

Nowe odcinki „Gdy zaginięcie oznacza najgorsze” w dni powszednie o 22:00, od 18 do 29 września.