To szczególny rok dla TVN24 – 9 sierpnia pierwsza całodobowa telewizja informacyjna w Polsce będzie obchodzić swój jubileusz: 20-lecie! Z tej okazji widzowie kanału będą mogli obejrzeć wyjątkowy program #NASZE20LECIE. Będzie to podsumowanie dwóch dekad historii kanału. Poprowadzą go Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki. 20 odcinków na 20-lecie! Emisja pierwszego już w sobotę 27 marca o godzinie 18:00 w TVN24!

Dokładnie 9 sierpnia 2001 r. wystartowała pierwsza całodobowa telewizja informacyjno-publicystyczna w Polsce. Od początku swojej działalności TVN24 stał się jednym z najbardziej wiarygodnych oraz cieszących się zaufaniem widzów dostawców newsów na arenie krajowej i międzynarodowej. Z okazji jubileuszu zapraszamy na wyjątkowy program #NASZE20LECIE, który zadebiutuje na antenie TVN24 w sobotę 27 marca o godzinie 18:00.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Onision: Drapieżca z Youtube’a – nowa seria dokumentalna discovery+ Originals

#NASZE20LECIE to jubileuszowa produkcja podsumowująca dwie dekady, które relacjonowało TVN24. Przez dwadzieścia tygodni prowadzący – Anna Jędrzejowska i Tomasz Sianecki – przypomną najbardziej przełomowe momenty w historii kraju, świata, a także polskiego dziennikarstwa, zaczynając od wydarzeń z 2001 r. W każdym odcinku towarzyszyć im będą znakomici goście. Wśród zaproszonych do studia znajdą się dziennikarze związani ze stacją w przeszłości i dzisiaj. Wszyscy mieli wpływ na rozwój kanału, byli świadkami jego ewolucji. Teraz – z perspektywy czasu – opowiedzą o swoich doświadczeniach i pracy, a także podzielą się wrażeniami.

#NASZE20LECIE to nie tylko tematy ważne. Na widzów czeka także telewizja informacyjna od kuchni, czyli kulisy pracy zespołu najpopularniejszego kanału newsowego w kraju. Nie zabraknie dawki inteligentnego humoru, o który zadbają Henryk Sawka oraz Tomasz Jachimek i Michał Kempa. Co tydzień satyryk i ilustrator zaprezentują w swojej grafice jedno wydarzenie z omawianego roku. Z kolei komicy i przedstawiciele polskiego stand-upu zrelacjonują – w jedyny i niepowtarzalny sposób – ten etap minionej epoki. W studiu pojawią się także goście specjalni, m.in. polski scenograf i laureat Oscara Allan Starski.

Wyjątkowy program jubileuszowy #NASZE20LECIE w każdą sobotę od 27 marca o godzinie 18:00 w TVN24, Playerze oraz TVN24 GO!

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here