Netia to obecnie jeden z najpopularniejszych dostawców usług internetowych w Polsce, obok takich firm jak Orange czy Vectra. Obecnie poszerzyła swoją niezwykle bogatą ofertę o Internet światłowodowy o szybkości 300 Mb/s z umową na okres dziewięciu miesięcy, gdzie pierwszy miesiąc dla nowych klientów jest darmowy, a potem za jedyne 50 zł miesięcznie. To bardzo dobra oferta, szczególnie dla tych osób, które potrzebują zarówno niezawodnego jak i bardzo szybkiego oraz nielimitowanego dostępu do Internetu, do zdalnej bądź stacjonarnej pracy lub nauki.

– Po tym co się działo w ciągu kilku ostatnich miesięcy już chyba nikt nie ma wątpliwości, jak ważny w edukacji i pracy zdalnej jest szybki, nielimitowany dostęp do internetu. Aby umożliwić jak największej rzeszy uczniów, studentów i pracowników korzystanie z takiego właśnie dostępu w tych niepewnych czasach, przygotowaliśmy bardzo prostą ofertę z umową na zaledwie 9 miesięcy i cenami jak przy kontrakcie 24-miesięcznym – powiedział Tomasz Dakowski, Dyrektor Generalny Obszaru B2C, Członek Zarządu Netii.

– Spodziewamy się, że bestsellerem będzie światłowodowy dostęp z prędkością pobierania do 300 Mb/s w cenie 50 zł miesięcznie. Wariant do 500 Mb/s kosztuje 60 zł miesięcznie, zaś do 1 Gb/s, to wydatek 70 zł miesięcznie. Coraz więcej osób jest skłonnych zapłacić nieco więcej i kupić wyższe prędkości internetu ze względu na ostatnie doświadczenia i gwarancję jakości, jaką zapewnia łącze światłowodowe – powiedział Piotr Szymanowski, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej B2C w Netii.

Bezapelacyjnie, szybki bezprzewodowy światłowodowy Internet jest absolutnie niezbędny, zarówno dla uczniów w wieku szkolnym, studentów jak i innych dorosłych pracowników, którzy cenią sobie stabilne łącze i gwarancje jakości, jaką daje dobrze znany już w polskich domach, wspomniany wcześniej Internet światłowodowy. W przypadku miejscowości, które nie posiadają dostępu do technologii światłowodowej, zostanie zaproponowana usługa zastępcza xDSL, w wariancie od 20 do 50 Mb/s w cenie 40 zł za miesiąc, przy czym pierwszy gratis.  Dodatkowo, można wybrać też usługę internetową z dostępem do serwisu muzycznego TIDAL w cenie od 60 zł miesięcznie, oraz dodatkowo w dowolnym momencie, dostęp do HBO GO w cenie od 20 zł miesięcznie.

Netia ponadto zapewnia kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa przez dwa miesiące za darmo, a potem dodatkowe 10 zł miesięcznie, a także udostępnia bezpłatny router WIFI, pozwalający na aktywację pełnej szybkości światłowodowego Internetu.

Źródło: Netia/TvTu

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here