Niech gadają hbo max

Niech gadają to historia znanej autorki, która wyrusza w podróż z przyjaciółmi, aby się zabawić i wyleczyć stare rany. W jej roli występuje Meryl Streep. Premiera filmu odbędzie się w HBO GO 10 grudnia. Emisja na antenie HBO zaplanowana została na styczeń.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Player przedstawia propozycje grudniowe

Film HBO Max Niech gadają opowiada historię znanej autorki (Meryl Streep), która wraz przyjaciółkami (Candice Bergen oraz Dianne Wiest) wyrusza w podróż, aby się zabawić i wyleczyć stare rany. Dołącza do nich siostrzeniec pisarki (Lucas Hedges), który wciąż sprzecza się z kobietami, a także z jej nową agentka (Gemma Chan), która za wszelką cenę próbuje dowiedzieć czegokolwiek o jej następnej książce.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Filmy i seriale w HBO GO na grudzień. Dobre kino!

Film wyreżyserował nagrodzony Oscarem Steven Soderbergh. W rolach głównych występują: zdobywczyni Oscara Meryl Streep, wyróżniona nominacją do Oscara oraz nagrodą Emmy Candice Bergen, nominowany do nagrody Akademii Lucas Hedges, Gemma Chan (Bajecznie bogaci Azjaci) i zdobywczyni Oscara Dianne Wiest. Za scenariusz odpowiedzialna jest Deborah Eisenberg, a obowiązki producenta pełnił Gregory Jacobs (Pralnia, Magic Mike).

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „POKONANI” – międzynarodowa koprodukcja CANAL+ Polska

Premiera filmu Niech gadają (Let Them All Talk) zaplanowana została na 10 grudnia w HBO GO. Emisja na antenie HBO odbędzie 10 stycznia o godzinie 20:10.

Trailer:

Niech gadają – nowy film HBO Max w reżyserii Stevena Soderbergha

Meryl Streep w roli głównej 

Premiera 10 grudnia w HBO GO

Emisja na antenie HBO w styczniu 2021

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here