Pierwszy polski kanał w całości poświęcony telenowelom tureckim i południowoamerykańskim, nadający niesamowite historie  24 godziny 7 dni w tygodniu. O przyjaźni,  miłości, trudnych relacjach, zdradach, pełne wątków sensacyjnych, ale również metafizycznych. Serca widzów zabiją mocniej już od 28 grudnia 2020 roku. Novelas+ dostępny jest dla abonentów CANAL+ już od podstawowego pakietu.

Charyzmatyczne bohaterki, interesujący bohaterowie, życiowe dramaty i emocjonujące wątki. To ponad 1000 godzin nowych odcinków rocznie! W początkowej ofercie Novelas+ znalazły się m.in. takie tureckie telenowele jak „Meryem” i „Cena namiętności”, oraz pochodzące z Meksyku romanse „Miłość po grób” i „Miłość i przeznaczenie”.  

MERYEM

Pewna deszczowa noc na zawsze zmieni życie Meryem, Oktaya i Savasa. Tej tragicznej nocy Savas straci kobietę, którą kocha, a Meryem, z miłości do swojego narzeczonego Oktaya, przyzna się do przestępstwa, którego nie popełniła. Oktay, daleki od tak wielkiego poświęcenia, postawi swoje ambicje ponad wszystko. Meryem będzie cierpieć za nie swoje winy i pałać chęcią zemsty, aż nie przeszkodzi jej w tym miłość…

CENA NAMIĘTNOŚCI

Ferhat to płatny zabójca pracujący dla swojego wuja-kryminalisty. Aslı jest pełną ideałów, młodą lekarką. Pewnego dnia, ich drogi krzyżują się w najbardziej nieoczekiwany sposób. Aslı jest zmuszona operować mężczyznę, do którego strzelał Ferhat oraz poślubić mordercę, żeby ratować swoje życie. W skorumpowanym, trudnym świecie pełnym pragnienia władzy ta dwójka ludzi z dwóch różnych światów zbliża do siebie. Czy Ferhat i Aslı będą żyli długo i szczęśliwie w obliczu wszystkich czekających na nich niebezpieczeństw?

MIŁOŚĆ PO GRÓB

Historia miłosna o krzyżujących się losach i drugich szansach, która zgłębia tajemnicę życia po śmierci. Mediowy potentat zostaje zamordowany w dniu swojego ślubu. W tym samym czasie na krześle elektrycznym zostaje stracony płatny zabójca w USA, znany jako „El Chino Valdés”. Magnat reinkarnuje się w ciele zabójcy. Jego dusza z kolei ląduje w ciele profesora antropologii.

MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE 

Skromny Ivan Villagómez we wczesnej młodości padł ofiarą odrzucenia, oszustwa i manipulacji. Został wrobiony w morderstwo gangstera. Uciekł do USA, gdzie spędził 11 lat. Nigdy nie poddał się rozpaczy, a dzięki ciężkiej pracy, dyscyplinie i determinacji był w stanie wiele osiągnąć. Teraz decyduje się wrócić do rodzinnego Meksyku, aby odebrać to, co do niego należy, odnaleźć syna i sprawić, by sprawiedliwości stało się zadość.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Telewizja internetowa OTT w programie smartDOM

Dzięki powyższym propozycjom programowym i ponad tysiącem godzin nowych odcinków w roku, NOVELAS+ każdego dnia oferuje swoim widzom zapierające dech w piersiach i trzymające w napięciu historie.

NOVELAS+ to ekskluzywny kanał dostępny w Polsce wyłącznie w ofercie CANAL+. Abonenci oferty satelitarnej CANAL+ znajdą kanał na pozycji 57. CANAL+ Polska odpowiada za dystrybucję kanału w sieciach kablowych oraz sprzedaż czasu reklamowego na terenie Polski.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here