Telewizja Polska zaprasza już od 28 czerwca na nowe, wakacyjne seriale. „Dzikie pszczoły” i „Jedyny świadek” to grecka i francuska propozycja dla wielbicieli produkcji kostiumowych i kryminalnych.

W poniedziałek, 28 czerwca o godz. 17.55 Jedynka pokaże pierwszy odcinek greckiego serialu kostiumowego „Dzikie pszczoły” w reżyserii Lefterisa Charitosa. W wiosce Diafani niespodziewanie umiera Georgis Stamiris, pozostawiając trzy córki: Drosso, Assiminę i Eleni. Po śmierci ojca siostry muszą przeciwstawić się Doukasowi, miejscowemu bogaczowi. Jego syn zamierza poślubić najstarszą siostrę, by jego rodzina zdobyła majątek pozostawiony przez Georgisa. Ślub Eleni ma ogromny wpływ na życie sióstr. W serialu występują: Danai Mihalaki, Elli Tringou, Maria Kitsou, Leonidas Kakouris. Emisja w TVP1, od poniedziałku do piątku, godz. 17.55.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Masz rację, kochanie”, „Step” i „Zniewoleni” dostępne w Player

„Jedyny świadek” w reżyserii Franois Velle`a to propozycja kryminalna TVP2. Od poniedziałku do czwartku o godz. 22.40 widzowie śledzić będą losy małego chłopca, którego po porwaniu wychowują fałszywi rodzice. Psycholog szkolny, zaintrygowany dziwnymi rysunkami dziecka próbuje zainteresować sprawą policję. W śledztwo angażuje się szefowa wydziału kryminalnego w Hawrze Marianne Aubrais. W serialu występują m.in.: Anne Charrier, Pascal Elbé, Camille Lou, Sophie Quinton.Emisja w TVP2, od poniedziałku do czwartku, godz. 22.40.

Skomentuj

Please enter your comment!
Please enter your name here