„Nowe sezony, filmy i dokumenty: Co czeka nas w lipcowych premierach na HBO Max?

W drugiej połowie lipca w HBO Max premiera piątego sezonu serialu komediowego „Co robimy w ukryciu”. Nocne życie wampirów nie przestaje bawić i zaskakiwać. Miłośnicy produkcji dokumentalnych będą mogli zajrzeć w głąb uniwersum DC i do świata sportu. Nie zabraknie również premier filmowych.

Poniżej lista wybranych nowości oraz rozpiska dzień po dniu.  

Programy i seriale:

 • Hollington Drive – Smutek ogarnia Hollington Drive, gdy 10-letni Alex Boyd znika, a siostry Theresa i Helen walczą o utrzymanie swojego życia i rodziny.
 • Co robimy w ukryciu V (What We do in the Shadows) – Zrealizowany w stylu dokumentu serial komediowy z elementami horroru przedstawia nocne życie wampirów ze Staten Island.
 • MaTa (MaPa) – W pierwszym sezonie Metin musi przyzwyczaić się do nowego życia jako samotny rodzic po nagłej śmierci swojej dziewczyny Emmy.
 • Ty i ja (You & I) – Opowiedziane w dwóch oddzielnych liniach czasowych historie Bena, Emmy i Jess oraz tragedii, które ukształtowały ich życie.
 • Harley Quinn IV – Harley Quinn w końcu raz na zawsze zerwała z Jokerem i teraz próbuje zostać kryminalną królową Gotham City.
 • Nastoletnia Eutanazja II (Teenage Euthanasia) – Akcja serialu osadzona jest w niedalekiej przyszłości na Florydzie i skupia się wokół właścicieli domu pogrzebowego.

Wybrane filmy:

 • Aftersun – Sophie analizuje ostatnie wakacje, które spędziła z ojcem dwadzieścia lat wcześniej. Wspomnienia prawdziwe i wyimaginowane wypełniają luki w jej pamięci.
 • Ucieczka od życia (Igby Goes Down) – Zbuntowany nastolatek wyrusza w podróż w nieznane, która raz na zawsze zmieni jego życie.
 • Nayola – Film zagłębia historię Angoli, opowiadając o losach trzech kobiet z tej samej rodziny, które nękane są przez 25-letnią wojnę domową.
 • Gdzie jest mój motor? (The Fence) – Akcja filmu rozgrywa się na ulicach Bristolu lat 80. i opowiada o 18-letnim chłopaku z klasy robotniczej, któremu skradziono nowy motocykl.
 • Operacja Camaron (Undercover Wedding Crashers) – Sebas zostaje wybrany przez policję do udziału w poważnej misji: infiltracji zespołu, który gra na weselu córki niebezpiecznego handlarza narkotyków.
 • Dom wśród kaktusów (The House Among the Cactuses) – Emilio i Rosa stworzyli idealną rodzinę i wiodą harmonijne życie. Wszystko do czasu pojawienia się zagubionego wędrowca, któremu postanawiają pomóc.
 • Żona na niby (Just Go With It) – Szalona komedia pomyłek z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston w rolach znajomych z pracy, którzy udają małżeństwo.
 • Ślepa wierzba i śpiąca kobieta (Blind Willow, Sleeping Woman) – Zagubiony kot, gadatliwa żaba i tsunami pomagają pracownikowi banku, jego sfrustrowanej żonie i schizofrenicznemu księgowemu w uratowaniu Tokio.
 • W imię Allaha (The Shift) – Dwóch nastolatków wchodzi do szkoły, aby przeprowadzić atak terrorystyczny. Sanitariusze nie podejrzewają, że ranny chłopak jest drugim terrorystą.
 • Jethica – Jessica żyje w strachu przed mężczyzną, który podąża za nią wszędzie. Bohaterka nawiązuje kontakt z przyjaciółką, której nie widziała od liceum.
 • Życie (Living) – Rok 1953. Doświadczony urzędnik z Londynu doznaje objawienia po otrzymaniu strasznej diagnozy.

Dokumenty:

 • Shaun White: król snowboardingu (Shaun White: The Last Run) – Shaul Schwarz i Christina Clusiau podążają za trzykrotnym złotym medalistą Shaunem White’em, który walczy o swój ostatni występ na olimpiadzie.
 • Supermoce: Historia DC (Superpowered: The DC Story) – Trzyczęściowy serial dokumentalny prezentujący kompleksowe spojrzenie na kultowe postacie DC – ich wpływ na kulturę i trwałe dziedzictwo.
 • Złoty chłopak (The Golden Boy) – Dwuczęściowy film będący kroniką zawodowych triumfów i osobistych zawirowań jednego z najpopularniejszych bokserów w historii – Oscara de la Hoya.
 • Po ugryzieniu (After the Bite) – Opowieść o tym, jak spokojne wody południowego Massachusetts stały się jednym z najpopularniejszych miejsc występowania żarłacza białego na świecie.
 • Dobre rady Johna Wilsona III (How to With John Wilson) – John Wilson kontynuuje swoją szczerą podróż do samopoznania, eksploracji i obserwacji, filmując życie innych nowojorczyków.

Lipcowe nowości w HBO Max dzień po dniu (16 – 31 lipca)

16 lipca

Hollington Drive, odc. 1-4

Aftersun

17 lipca

Ostatnie zamówienie: seryjny morderca w queerowym Nowym Jorku, odc. 2

Prawi Gemstonowie III, odc. 6

18 lipca

Cudotwórcy IV, odc. 2

Co robimy w ukryciu V, odc. 1-2

20 lipca

Mayans M.C. V, odc. 9

Shaun White: król snowboardingu, odc. 1-4

I tak po prostu… 2, odc. 6

Wojownik III, odc. 6

Pełny koło, odc. 3-4

Supermoce: Historia DC, odc. 1-3

Ucieczka od życia

21 lipca

Na planie XX, odc. 29

MaTa, odc. 1-6

MaTa II, odc. 1-6

Nayola

Gdzie jest mój motor?

Operacja Camaron

Dom wśród kaktusów

22 lipca

Teen Titans Go VII, odc. 33, 37-48

Teen Titans Go! Vs. Teen Titans

23 lipca

It Came From the Water

24 lipca

Ostatnie zamówienie: seryjny morderca w queerowym Nowym Jorku, odc. 3

Prawi Gemstonowie III, odc. 7

25 lipca

Cudotwórcy IV, odc. 3

Co robimy w ukryciu V, odc. 3

Złoty chłopak, odc. 1-2

27 lipca

Mayans M.C. V, odc. 10

Ty i ja, odc. 1-3

I tak po prostu… 2, odc. 7

Harley Quinn IV, odc. 1-3

Wojownik III, odc. 7

Pełne koło, odc. 5-6

Po ugryzieniu

Żona na niby

28 lipca

Na planie XX, odc. 30

Nastoletnia eutanazja II, odc. 1

Ślepa wierzba i śpiąca kobieta

W imię Allaha

Jethica

29 lipca

Monkie Kid II, 1-11

Alice i Lewis II, odc. 1-26

Dobre rady Johna Wilsona III, odc. 1

30 lipca

Życie

31 lipca

Ostatnie zamówienie: seryjny morderca w queerowym Nowym Jorku, odc. 4

Prawi Gemstonowie III, odc. 8-9