Siostry Iza Szarmach i Olga Piórkowska znów biorą się do pracy, aby odmienić przydomowe ogrody. Na antenie TVN Style zaprezentują spektakularne projekty, pełne nie tylko ciekawych i rzadko spotykanych roślin, ale również nowinek ze świata ogrodowych gadżetów. Zapierające dech w piersiach ogrody będzie można podziwiać na antenie stacji już od 17 lipca.

Iza Szarmach i Olga Piórkowska to siostry, wspólniczki i ogrodowe specjalistki. Ten dobrze znany widzom HGTV duet, tym razem zaprezentuje swoje pomysły na antenie TVN Style. 

W programie „Zgłoś ogród” siostry podejmą się urządzenia przydomowych przestrzeni tak, aby były praktyczne, piękne i rozpieszczały właścicieli odrobiną luksusu. Widzowie mogą liczyć na moc inspiracji – Iza i Olga wykorzystają w swoich projektach nowoczesne ogrodowe gadżety oraz jak zwykle podzielą się garścią praktycznych porad dotyczących dbania o zieleń.  

“Zgłoś ogród” zadebiutuje na antenie TVN Style w poniedziałek 17 lipca. Czteroodcinkową serię będzie można oglądać w poniedziałki o godzinie 22:00.